Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 hetes kismamák,a ti...

28-29 hetes kismamák,a ti hasatok is keményedik? Milyen más tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Nekem naponta többször keményedik, szedem a magnéziumot tisztességgel. Nem tudom, ez ilyenkor normális-e. Múlt hét csütörtökön teljesen zárt volt a méhszájam. Néha egy pici szúrást is érzek a pocakomban. A babának meg egyre határozottabbak a mozdulatai. Gondoltam osszuk meg a tapasztalatainkat, hátha megnyugtatjuk egymást a tünetekkel kapcsolatban. :)

2020. okt. 19. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem érzek keményedést, viszont a méhszáj felvan puhulva.

29hetes vagyok.

2020. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

30 hetes vagyok. Marokszámra szedem a magnéziumot az elejétől fogva.

Nekem már 2100 a méhszáj érték.

2020. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is érzek keményedést időközönként, magnéziumot én is szedek. Első terhességnél nem volt ilyen, csak a legvégén. Nem tudom, milyen állapotban van a méhszájam, orvos csak indokolt esetben nézi.
2020. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem minden alkalommal megnézi az orvosom.

1-es és 2-es, nektek mit mondott az orvos a méhszáj értékekre?

2020. okt. 19. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez már a 3. terhességem. 27.héten elkezdtem vérezni, akkor 10 napot voltam kórházban. Kaptam tüdőérlelőt a biztonság kedvéért. Pihenés minél többet. Ez mind szuper.. De 2 ovis korú gyerek mellett van háztartás is..ergo nem tehetem meg mint a kórházban,hogy a nap 98% fekszem.

2# voltam

2020. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sok pihenés.. 😀 De van egy 5 éves lányom így nem annyira egyszerű a pihi. Nyilván ha oviba van pihenek de az se mindig sikerül mert amikor nincs itthon gyorsabban kitudok takaítani mindenhol 😀 Jövőhéten kell mennem dokihoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani.
2020. okt. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok pihenés magnziumot mondanak sok keméynedésre szülésig
2021. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!