Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen extrém magzatmozgás?

19 hetesen extrém magzatmozgás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vagyok 19 hetes. Már olyan 1-1.5 hete érzem a babát, a napokban lettem biztos benne, hogy ő az (első baba). Azonban ma nagyon sokat mozog, óránként vagy 15-20 mocorgást érzek egyre erősebben. Az ultrahangon annyit bukfencezett, hogy az orvos alig tudta mérni. Nem korai még ez?



2020. okt. 20. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Èn ma voltam genetikai ultrahangon 12+2 hetesen. Az èn picikèm is nagyon virgonc volt a doki màr nyomogatta a hasam hogy ne ficànkoljon annyit. Szerintem normàlis.
2020. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg van helye ez is fog menni. 😉

Nekem is a korai ultrahangokon is meg se akart állni jart keze lába...


Én most vagyok 28+1 és napközben egész csend van... éves után felkel és mocorog de nem viszi tulzasba

De este 10 kor fel éled és akkor nincs megállás alig tudok elaludni. 😅

Szóval még van mit kibírni 💪😃

2020. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
normális,kicsi még van helye mozogni,forgolodni
2020. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt érzem 😅
2020. okt. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!