Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már azt sem tudom,...

Most már azt sem tudom, hogyan működik a saját szervezetem? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Babát terveztünk. Össze is jött, de elég érdekesen. Ovulációs tesztel figyeltem már hónapok óta, hogy mikor is van pontosan peteérésem. A ciklus majdhogynem legvégén. Azért próbálkoztunk hátha. Tökéletes időben voltunk együtt. Az erős pozitív ovulációs tesztem után a következő szépen negatívba is fordult másnap. Aztán kedztem reménykedni mivel egy napja késet, aztán már két napja. Nem teszteltem mivel csak a 8. dpo-n jártam. Aztán 3. nap megjött. Eléggé görcsöltem, és véreztem is. Viszont nem tartott 3 napig. Itt gyanús lett mivel nekem 5 napos. Pedig eléggé véreztem az első két napba. Most a 13. dpo-n pozitív lett a terhességi teszt. Teljesen megzavarodtam. Most akkor ez hogy lehet? Miért van vérzés? Az eddig olvasottakat kb dobhatom a kukába mert rám ezek szerint nem igazak. Lehetséges, hogy a 11.dpo-n megtörtént a beágyazódás, és emiatt maradt abba a vérzés?

2020. okt. 21. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel “nem jókor” van peteeresed kicsit nálad borult minden. Ne agyalj, orulj.
2020. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Hát az is lehetséges...,de benne van egy méhen kívüli terhesség lehetősége is. Én azért nem örülnék előre nekem is hasonlóan kezdődött a méhen kívülim.
2020. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs 14 nap a luteàlis szakaszod màrmint a pè ès a menzesz közt kb remènytelen ,hogy terhes maradj mert mire beàgyazódna levàlik a mèhnyàlkahàrtya ès nincs hova beàgyazódnia. Ha így terhes maradtàl az szerintem kèsz csoda. Èn elmennèk a helyedben kèt HCG vèrvizsgàlatra 2 nap különbsèggel úgy meg tudod mi törtènik. Dokik hiàba mèsz ,semmit sem làtna.
2020. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dokihoz*
2020. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!