Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki lemaradt már a Covid...

Valaki lemaradt már a Covid miatt a 12.heti genetikai ultrahangról?

Figyelt kérdés

Már hetekkel ezelőtt időpontot kértem a vizsgálatra. Kaptam egy kérdőívet, egyrészt az ilyenkor szokásos kérdések, másrészt, hogy volt-e az elmúlt két hétben megfázása, tüsszögés, stb.

Most rettegek, nehogy összeszedjek addig valamit. Mi van, ha nem tudok elmenni? Valakinek volt ilyen?



2020. okt. 22. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Csak a down miatt fontos hogy pont akkor legyen. Ha ilyen előfordul, akkor elmehetsz prenat csináltatni a 20. hetig. Az egyéb elváltozásokat meg tudjak vizsgálni később is.
2020. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én “lemaradtam” de nem a covid miatt inkább az orvos miatt. Így egy magánklinikán kellett megcsinálni. Kombináltat már nem tudtak mert akkor derült ki hogy nagyobb a baba is mint amit az orvos megállapított. 14 hetesen voltam. De nincs vele semmi probléma nem tartozom a magas rizikó faktorba.
2020. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A covidos kismamákat is el kell látni. Ha bebizonyosodik a covid, akkor az arra elkülönített helyen végzik a vizsgálatokat. Sok eü intézményben, kórhazakban pont ezért áthelyeztek összetömörítettek részlegeket, hogy elkülönített helyet biztosítsanak az ellátásra szoruló covidos betegeknek, kismamáknak.
2020. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Utolsó, ez magán egészségügyi szolgáltató, itt ez a protokoll, ők nem fogadnak sima megfázás után sem. A körzetes kórházról nem voltak túl jó tapasztalataim.

Kicsit megnyugodtam, mert egyébként is akartam Prenát csináltatni.

2020. okt. 23. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze magán cég azt csinál amit akar, ő hozza a saját szabályait.

Te tudod mennyire fontos, hogy legyen uh a 12 héten. Van akit nem is érdekel annyira, betegen is elfogadná a babát. Van akinek ez szóba sem jöhet.

De igen késöbb is csekkolató, hogy minden okés e. Csak valamiért sokan ragaszkodnak a 12. heti uh-hoz.

2020. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom nem.mostani a kérdés de még sajnos aktuális. Hát én is le fogok maradni mert covidosak vagyunk. Azt mondta a szülésznő hogy nincs semmi baj, a doki látja uh-n a babát de viszont vagy prena vagy nifty teszt kell akkor.
2021. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!