Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami tipp derékfájás,...

Valami tipp derékfájás, görcsök ellen?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok. Magnosolvot szedek, naponta 1-et,néha 2-t. Az utóbbi héten iszonyatosan görcsöl, fáj a derekam, olyan PMS-szerűen. A baba elvileg rendben van.

Home Office-ból dolgozom, elég nagy koncentrációt igénylő munka, mellette nem tudok pihengetni, vagy ágyból dolgozni, amikor éppen jólesne.

Nektek mi vált be ilyen esetre?


2020. okt. 30. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg másik magnézium fajta.

Jóga, torna.

2020. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Stressz csökkentése. Velem konkrétan közölte az orvosom, ha szeretném hogy megmaradjon a baba, akkor nincs munka, táppénzt javasolt. Amióta itthon vagyok, sokkal kevesebbet görcsölök.

Mondjuk nekem a görcs az alkalmanként vérzéssel járt együtt, így tényleg indokolt volt a táppénz. Illetve a munkám is nagyon stresszes volt.

2020. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!