Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen zaba rohamok?...

37 hetesen zaba rohamok? Mennyi plusz kcal kell ilyenkor?

Figyelt kérdés
Par napja vettem eszre, hogy allandoan ragnek, ennek. 10 kilot szedtem fel eddig, szinte csak hasra, mellre hiztam. Eddig nem volt nagy etvagyam, nem kivangattam. Cukor es szenhidratra is oda kell figyelnem,mert a cukorterhelesem eredmenye a hataron volt, gdm et allapitottak meg. Az erdekelne, hogy nalatok is jelentkezett a vege fele ilyen ehseg roham? Miket esztek olyankor? Szerintetek ez mar zaba kategoria? Mai kajak: Reggeli 2 szelet teljes kiorlesu kenyer, zoldseg,felvagott, par szem dio, kave feketen, citromos tea. Kesobb 0% os jogobella joghurt. Ebed: egy tanyer lencsefozelek 1 szelet tk kenyerrel. Nasinak 1 nagyobb szilva, mandarin, afonya. 2 kocka 80 % os etcsokolade. Vacsi halsalata kenyerrel, natur joghurt.
2020. okt. 30. 23:36
 1/5 Derjaderja ***** válasza:

De milyenek a cukraid? Amúgy túlsúlyos voltál?

Mert amúgy nem zaba, de en 7-es cukorterhelés eredménnyel is 2 honapja inzulinhatáron vagyok 140g ch diéta mellett zsir és kalóriaszegény etrendre is tettek, mert magasak a vérzsírjaim.

2 szelet kenyer után nekem vagy 8 lenne a 60 perces, 40g harmados tk kenyeret (ami kb 13g ch) tudok megenni úgy hogy ne menjen fel a cukor.

Szóval elvileg nem indokolt plusz kalóriát bevinni.

Vacsira a joghurt nem biztos hogy jó, a danoneban pl 5g cukor van, gyorsat már nem lehet este enni.

Nem látom az uzsonnát. Ha a szilva-mandarin-áfonya az, az nem jó. Ez csak gyors ch vsz 15g körül lehet, a mennyiség jö lenne de nincs lassú benne. Vegyél teljes kiőrlésű corpovitot és az uzsi felét az adja. Így persze hogy èhes vagy.

2020. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Derjaderja ***** válasza:

Én amúgy sajtot szoktam nasizni, persze azt se lenne szabad.

De ha a zsírtól nem vagy eltiltva, akkor egy jó: túró édesítővel pl eritrit. Lehet pluszban de összevonhatod az uzsival, belevagva a kekszet meg a gyümit.

Szoktam meg olyat nasizni, hogy túlédesítem a teát eritrittel.

Rágni jók az olajos magvak, de szintén zsírosak, valaki nem bírja és számolni kell őket ch-nak pl diót főleg, mandulában kevés van.

Nasi még: nullás mandulatej, én csak a hántolatlant bírom.

A joghurt még: ha 0 százalékos, azzal az a baj hogy nem viszed be a ch-t amit tízóraira kell.

Lencse mellé minek kenyér, kimérted nyersen a lencsét?

Inkánb húst egyél mellé.

2020. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Derjaderja ***** válasza:

Még egyszer olvasva: ha a nasinak írt dolgokat ebédre etted,.akkor viszont rengeteg, az ott vagy 100g ch...

Azért van falásrohamod, mert tízóraira és uzsonnára nem eszed le a szénhidratot, reggelire meg ebédre viszont a háromszorosát eszed, vsz az egekben van a cukrod, aztán felmegy az inzulin és éhes leszel.

Nem foglalkozott Veled szakember?

2020. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alig viszel be fehérjét.

Meg 5* kene etkezni, nem 3*.


Amugy 39 hetes vagyok, egy hete nekem is vannak falasi rohamaim, nekem 7,7 lett a 120 perces terheles, tartottam a dietat, de most mar nem nagyon megy. Mondjuk teljesen jokat merek most eves, meg zaba utan, igy engem nem erdekel, "zabalok".

2020. okt. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, 12 kg-ot hiztam, első terhessegnel kb 13-at, de szules utan egy hettel mar semmi hasam nem volt. De tenyleg semmi.
2020. okt. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!