Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen vérzés, mit tanácsol...

5 hetesen vérzés, mit tanácsolt a doki?

Figyelt kérdés
5+5 hetes vagyok. Tegnap el kezdtem vérezni és kicsit görcsölni. Persze rögtön dokihoz mentem, de egyáltalán semmi nem látszott még, se petezsák se semmi, csak annyit mondott látszik a méhemen a változás mint a terhesség elején. Jövő héten kell vissza menni, de semmit sem írt fel, vagy ajánlott. Azóta is van enyhe vérzésem és enyhe görcsök, igyekszek sokat pihenni. Van rá esély hogx megmarad?

2020. nov. 7. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos én is jártam igy 7 hetesen nekem sem irtak fel semmot stb végig hordtam a terhességem de sajnos a baba beteg volt:(
2020. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind3 terhessegem 5hetesen verzessel/barnazassal kezdodott, csak akkor irnak fel progeszteront ha van petezsak.

Pihenj, sajnos mast nem tehetsz jovo hetig.


Viszont nekem progival mind3 megmaradt szoval van esely!


#2 sajnalom:(

2020. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 nagyon sajnálom :(

Nem sok jót sejtek. Elsőnél nem tapasztaltam hasonlót, igaz volt egyszer kétszer vizsgálat után, de el is múlt.

2020. nov. 7. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen mikor látta a petezsákot azt mondta, várjuk meg a hcg eredményét és ha jól emelkedik akkor kezdjem szedni a progit. Barnázás miatt kaptam én is, 4 napja szedem mostanra már nagyon ritkán van barna folt de az is nagyon halványan.

Kérj BHCG vizsgálatot szerintem. A Hcg alapján is látni, hogy minden rendben van e ha megfelelően emelkedik.

2020. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már sajnos nem aktuális, de azért köszi. Nem írt ki progeszteront mert még nem látszott a petezsák sem. másnap el kezdtem még jobban vérezni. De legalább nem méhen kívüli
2020. nov. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!