Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és...

9 hetes terhes vagyok és naponta legalább 2-szer érzek bugyborékolást vagy olyat mintha valami buborék lenne a hasamban, ez reggel és délután van. Ilyenkor létezik hogy már a baba mozog és esetleg azt érzem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Kilenc hetesen en kizartnak tartom.Szerintem ez lehetetlen.

Es nem azert mondom, mert pesszimista vagyok, vagy illuziorombolo.

A 2. babat varva nem voltam betoltott 14 hetes, amikor erezni kezdtem a mozgast, de az is olyan gyenge szoszmotoles, matatas volt, hogyha elso gyerek lett volna, akkor szerintem eszre sem veszem. Viszont mivel mar tudtam, hogy mirol is van szo es nem telt el sok ido a ket terhesseg kozott (15 honap van a ket szules kozott), igy tisztan emlekeztem arra, hogy ez bizony mozgas.

Naprol napra erosodott.

De kiindulva abbol, hogy 13 hetesen es par naposan is milyen gyengecske volt ez a mozgas, igy kizartnak tartom, hogy 9 hetesen mar barmit is erezni lehet.

Max ha el vagy szamolva es valojaban idosebb a terhesseg.

Egyebkent hol erzed? 9 hetesen meg javaban a szemeremcsont mogott van a mehed. Ott erzed a mozgast, annyira lent?

2010. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h a baba mozogna.Vagyis mocorog már ő de te azt nem érez heted.Még várni rá egy kicsit :) de ne aggódj már nem sokat!
2010. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

még nem érezheted őt. nekem is van, de terhesség előtt is volt hasonló érzésem. tényleg olyan mintha ő lenne, mert nagyom lent érzem, de biztos, hogy még nem ő.


8+2 hetes

2010. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira kicsi még.

Az első törpét 13hetesen éreztem elsőre, de a 20.hétig volt, hogy napokra eltűnt, nagyon picikék még, most a másodikat is rendesen meg kell piszkálni egy kis csokival, hogy mozgásra bírjam, mert lusti, pedig lassan 20hetes vagyok.

2010. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is kizártnak tartom!

Az elsőt 20 hetesen éreztem, most a másodikat 14 hetesen és azon is meglepődtem, sőt napokig nem is voltam biztos benne!

Még várnod kell pár hetet!

2010. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is szoktam ilyet érezni, de kizárt, hogy a picit érezzük! Inkább tartom valószínűbbnek, hogy a megváltozott emésztés és hasonlók miatt lehet!
2010. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!