Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhesen ez normàlis?

15 hetes terhesen ez normàlis?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Jelenleg 15hetes terhes vagyok.Tanàcsot kérnék..tegnap óta görcsölget a hasam alja és szúrkàl néha.ez normàlis ilyenkor vagy valami probléma lehet a hàttérben?vàlaszaitokat előre is köszönöm.amugy a 12hetes vizsgàlaton minden rendbe volt.de most megvagyok ilyedve.

2020. nov. 8. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is utoljára 12 hetesen voltam minden rendben volt de kb 2 hete nekem is is szurkál a hasam . Van , hogy én is megijedek mert eléggé görcsöl. 15 hkm.
2020. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi 1es...picit megnyugodtam hogy nem csak nàllam van ez így.
2020. nov. 8. 14:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha nincs barnázás vagy vérzés, akkor nagy probléma nem lehet. Esetleg érdemes egy telefon a dokinak.
2020. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én végig görcsölgettem a terhességem alatt. Voltak panaszmentesebb időszakok váltakozva. Gyakran volt mindjárt "megjön" érzésem is mellette. Persze ezek soha nem azok az igazi görnyedős, intenzív görcsök voltak, inkább a zavaró, kellemetlen kategória.

Terhesen sok minden belefér. Szedtem a magnéziumot amit előírt az orvos és nem volt baj. Érdeklődj az orvosodnál, utánna te is megnyugszol.

2020. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem faj a derekad, nem barnazol/verzel szerintem nincs gond. Nekem a dokim azt mondta az elso trimeszterben ne ijedjek meg a gorcsoktol,mintha meg akarna jonni,igy is volt, de halisten minden rendben volt, verzes nelkul. Utana meg a szurkalas, feszules valtotta fel, ahogy elkezdett noni a hasam es tagultak a mehtarto szalagok is..eleg ijeszto, de szedj magnerotot es pihenj le olyankor :) Nagyon sok furcsasag elsz a 9 honap alatt, en meg neha mindig meglepodok igy a 38. Heten..a vege mar nem piskota :S
2020. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valószínű a szalagok nyúlnak. No a mehed.
2020. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 15. hét körül, nem volt gond.
2020. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok Kedves 5 ös válaszoló nekem szokott fájni a derekam ,most is nagyon sajog . Vérezni/ barnázni nem szoktam . Probléma lehet a derék fájás? Most megijesztettél . 😔
2020. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8 nem feltétlen. Az is normális. Nem kell megijedni. Ott is lazul az ízület. A terhesseg már csak ilyen.
2020. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8 as:ne aggodj, ugy ertettem, hogy ha derekfajas es eros gorcsoles van egyszerre vagy verzes.. Mint mikor beindul a vajudas.. Na azt tudom, hogy koraszulest jelezhet vagy hogy nyilik a mehszaj..Maga a derekfajas is normalis, a vege fele kulonosen, nagy a suly stb. En gerincferduleses vagyok, also csigolya blokkom is van, nekem nen a hatam/derekam faj, hanem a keresztcsontontom/farokcsontom na de az valami brutalisan, ulni sem tudok sokaig... Es a legszebb, h semmit sem lehet vele csinalni max egy kis atmozgatas, masszazs es szaraz meleg szokott segiteni... Mindenkinek jo babavarast :)
2020. nov. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!