Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális “ütemben”...

Szerintetek normális “ütemben”erősödik a 25-ös tesztem? Semmi tünetem nincs. Eleinte görcsölt a hasam, mint mestruáció előtt, de azóta semmi. Orvoshoz még ilyen korán nincs értelme elmenni. Nagyon izgulok, hogy jól beágyazódik-e.

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 10:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2020. nov. 13. 10:16
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges tesztelgetni.

Terhes vagy teljesen világos.

Jelentkezz be dokihoz egy kicsit későbbi időpontra és örülj a kisbabádnak :)

2020. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
A teszt erősségének nem sok köze van hozzá, hogy mennyire vagy terhes... Ez csak egy igen vagy nem. Terhes vagy, miért nem elég ennyi?
2020. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez nagyon szép pozitív, gratulálok! Ha nincs panaszod semmi, fölösleges is ismételgetni már. Egyszer véletenül halványabb lesz, és rémeket fogsz látni. Ezek a tesztek így az elején szépen mutathatják az erősödést, de egy idő után már lehet, hogy nem lesz erősebb/hibás a teszt, stb., csak magadat fogod idegesíteni. Ha ilyen szép erős a teszt, biztos, hogy beágyazódott már, most 2-3 hét türelem következik sajnos. Ha görcsöl is picit a hasad, mintha megjönne, az belefér, azon se aggódj (bár nagyon nehéz, tapasztalat :D).
2020. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha pozitív a teszted, akkor már beágyazódott. Szépen erősödik, ne aggódj!

OFF: Ha a teszt nem erősödik eléggé, és mondjuk napokig csak nagyon halvány, az jelezhet kémiai terhességet, azért figyelik sokan.

2020. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megcáfolnám, hogy nincs köze az erősségnek. Nekem nem erősödött és elvetéltem.

Következő pozitív tesztnél mentem egyből orvoshoz, akkor kiderült, hogy progeszteron hiányom van. Kaptam gyógyszert. Ha nem megyek időben, most lehet nem aludni velem a kisfiam.

Viszont a Tiéd szépen erősödik! :)

Boldog babavárást!

2020. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen erősödik. Én is teszteltem minden nap egy hétig, mert látni akartam a jelét, amíg nem tudok orvoshoz menni.
2020. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Ha nem jó helyen helyezkedne, akkor is ugyan így erősödne. Nekem méhen kívülinél is nemvárt utáni napon bazierős volt.


2. Ez teljesen jó erősödés.


3, én is megcáfolnám, nekem ennél sokkal lassabban erősödött, szintén a 6ossal egyetemben vetélés lett a vége.


Boldog babavárást 🤗

2020. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a jókívánságokat! 🙏

Sajnálom, akiknek vetélés vagy méhen kívüli terhesség lett. :(

Megmondom őszintén én is nagyon tartok ezektől.

2020. nov. 13. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de az, ami ezen az oldalon megy, lassan az elmebetegség határát súrolja.

A vizeletteszt kvalitatív és nem kvantitatív meghatározásra alkalmas. Csak azt mutatja, hogy van-e hcg, azt nem, hogy mennyi. Persze, bizonyos szinteken belül differenciál, azért lehet halványabb meg erősebb, de ez csak egy nagyon szűk mezőn belül érvényes.

Ráadásul csomó dolog befolyásolja, pl. a vizelet mennyisége.

Ebből annyit lehet megállapításai, hogy terhes vagy és kész. Hogy el fogszge vételni vagy méhen kívül van-e, az ebből nem derül ki. Bazira felesleges naponta tesztelgetni.

2020. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!