Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen nem nölt semmit a...

14 hetesen nem nölt semmit a hasam, ugyanaz mind mikor nem voltam terhes , normális ?

Figyelt kérdés
vègkèpp nem gömbölyödik. én nekem 2 szer volt letètelem egyik 3 hónaposan az a hasam meg maradt olyan kicsit nagyobb azota se ment le most ujból terhes vagyok de 14 hetesen ugyanaz a hasam mind mikor nem voltam terhes baj e az ?? sovány lányoknál más nehezebben látszódik , de én??

2020. nov. 13. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Hol vannak a mondatvégi írásjelek?

Mi az a nölt meg a letétel? Az elválasztójelek? A kezdő nagybetű?

És vegsősoron: nem értem ezt a katyvaszt, bocsi, de mi bajod van? :/

2020. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Normális
2020. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Pont a soványaknál van az hogy már az is meglátszik ha lenyelnek egy dinnyemagot. Akinek amúgy is van feleslege azon később látszik. Van aki annyira kövér hogy egyáltalán nem tűnik fel a terhessége a környezetének.
2020. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem kb ekkor kezdett el latszodni, vekony alkat vagyok...
2020. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
1es! Te mekkora bunkó vagy😂😂😂😂! A népnevelő barom😂! Érdekes a többieknek sikerült értelmezni a kérdést. Kérdező: nekem sem látszódott az elején. A bnőmnek viszont még a végén is alig. Egészséges normál súllyal született a picije.
2020. nov. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
A népnevelő barom legalább tud írni. Szomorú, hogy a mai világban természetes a szemeknek az a moslék, amit idehány némelyik ember kérdés címszó alatt.
2020. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a letétel?? Elvetéltél? Abortuszon voltál? Mit jelent?
2020. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem azt kérte a kérdező, hogy a helyesírását értékeljétek. Feltett egy kérdést, én tudtam értelmezni.

Nem baj, ha még nem látszik. Én is vékony vagyok, de 14 hetesen még nekem sem látszott semmi. Lehet, hogy csak a 20. hét körül kezd el nőni a hasad, az is normális.

2020. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Pedig sajnos elég probléma, hogy egyeseknek mennyire nehezem megy a mondatalkotás. Az meg pláne, ha a gyerek is ezt tanulja meg, mert szerinte ez a normális. Ezért van a sok retardált gyerek manapság, mert a szülők is sz*rnak a helyes oktatásra és csodálkoznak, hogy némelyik kölök nem hogy rendesen írni, de beszélni/kifejezni sem tudja magát, amire a válasz csak egy legyintés, hogy "hát én megértem őt így is".


Csak hogy a kérdésre is adjak választ: nem minden terhesség egyforma, nekem például a 16-17-ik hétig nem látszott semmi. Most a huszadik közepén már látványos és kb napról napra nagyobbnak látom.

2020. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

A kérdező valószínűleg nem tehet róla, hogy nem tanult meg helyesen írni, és nem ettől lesz valaki rossz vagy haszontalan, gyermeknevelésre alkalmatlan szülő. Inkább olyan neveljen gyereket, akinek rossz a helyesírása, mint egy képzett, de neadjisten bántalmazó és/vagy pl. mentális zavarral küzdő szülő.

Másrészt meg szerintem ez nem az a felület, ahol bírálni kell az emberek alkalmasságát a szülői feladatokra vagy bármi egyébre. Ez a felület arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel és kérdésekre válaszoljuk, segítő célzattal.

2020. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!