Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen derült ki, hogy...

12 hetesen derült ki, hogy babát várok. Sajnos eddig dohányoztam. Nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
Természetesen utána már egy szálat sem, de irtora parázok
2020. nov. 17. 08:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
20# De mivel nem dohányzol gondolom neked nem kell, így téged nem is érint a kérdés. Nem említette, hogy görcsösen szeretne még egy gyereket. Nem is tudta, hogy terhes. Te sem védekeznél, ha igazából minimális esélye van a terhességnek. Ha meg ha jön hát jött, dohányzott már nem dohányzik. Ha az a baba nem egészséges nem ez miatt nem lesz az. Felesleges ijesztgetni. Halistennek hogy te is a minták közé tartozol. Gondolom soha senki nem gyújtott rá melletted az utcán sem szívtál cigi füstöt, szmogot burokban éltél ahogy a legtöbbetek.
2020. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nah jó. Nem tervezett baba. Eszembe sem jutott, hogy teherbe eshetek.

Nyilván nem gyújtottam rá, mióta tudom, hogy úton van. Nem is fogok.


Az meg, hogy miért dohányoztam...?! Magánügy.

Ez a kiabálós sztori meg hülyeség. Már bocsi, de szerintem a kiabálás az ha mindent nagybetűvel ír valaki.



Köszi mindenkinek a normális válaszokat. Imádkozom, hogy ne legyen semmi baja a picinek.

2020. nov. 17. 14:35
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ezt kivanom en is neked, s cigifustmentes, boldog babavarast :)
2020. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó,ha le tudtad tenni vagy ha fokozatosan le tudod. Semmi gondot nem okoz 15.hét előtt. Később ugye már van placenta, azt öregíti azoknál,akik hajlamosak rá. Én is bagóztam, endom is volt, a fájdalmak + stressz miatt nem is keveset,de azért nem napi 1 dobozzal. Teherbeeséskor (én sem hittem,hogy megeshet) még bőven cigiztem és fokozatosan csökkentettem le,hogy ne okozzak + stresszt magamnak. A szidalmazókkal ne törődj, a primitívek imádnak ítélkezni meg szidni másokat névtelenül,de tuti egy értelmes tanulmányt se olvastak a témában :) Ezek ilyen "mondtákatévébehogykááááros oszt megdöglesztesz mindenkit magadkörül" szajkózó zsenik.
2020. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem lesz baj, ne aggódj.
2020. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

24es, közel sem napi 1 doboz volt, maximum fél.

Köszönöm a vàlaszod. :)

2020. nov. 17. 21:28
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Milyen a babavárás?
2021. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Teljesen le tudtam tenni. Jól van a magzat. :) Meg mi is. :)
2021. ápr. 1. 09:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!