Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek a párja nem...

Volt olyan akinek a párja nem vette a nevére a gyereket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 hetes kismama vagyok, a baba tervezett így nem igen értem a párom miért halogatja az apaságit. Lusta elmenni személyit csinálni amit egyszerűen nem értek. Kérdeztem tőle, hogy ennek mi az oka, de szerinte “semmi, csak sokat dolgozok nincs időm”. Én még dolgozom (ez az utolsó 2hetem), és kitalálta Ő most nem megy dolgozni 2 napig mert fáj a foga, de az idő alatt a kutyusunkat sem vitte le sétálni és azt hazudta levitte (egyértelmű miből bukott le hogy kamu). Miért viselkedik ilyen felelőtlenül? Mit tehetek? A fizetésemet költi a F*fára hogy coinokat vegyen de a lakás fizetés emiatt csúszik de nem érdekli erőszakosan költi a pénzt.. a saját fizetése nem haviba hanem napiba van és kértem hogy ez ne így legyen mert nincs értelme de mintha meg sem hallaná. Már felhoztam, hogy inkább akkor megy a baba bölcsibe és elköltözünk mert ez nekem plussz teher lesz hosszú távon. Ő meg 2.babáról beszél..jesszus..dehogy.. így hogyan?! Mit tennétek?

2020. nov. 18. 07:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes egy helyzet. Az én férjem mindentől próbált óvni (elveszítettünk egy babát). Mindig ott akart lenni a vizsgálatoknál. Most is úgy siet haza a két gyerekéhez, hogy még időt töltsön velük, mielőtt aludni mennének. Pedig neki rengeteg munkája van. Programozó, és nem 8 órába dolgozik. Amikor a macskánk egyszer kiszökött, akkor is azon volt hogy valahogy össze szedjük (süket volt szegénykém). 24 éves és nem bántásból, de több felelőség szorult belé, mint a te párodba. Hogy tudsz így rá számítani? A szülés után nem csak babázás lesz, meg marad minden a régibe. Olyankor nagyon jól jön ha a férj egy kicsit átveszi a házimunkát. De a te párod perpillanat egy papíron problémázik.
2020. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút nem bántásból, de ha meglesz a baba, ilyen férfi mellett megroggyansz, az fix. Tiéd lesz a háztartás, gyerek, kutya, plusz még őt is lásd el, nemhogy még ő segítene neked...
2020. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Lépj le gyorsan!
2020. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Micsoda szép család lesz ez.
2020. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj de szerintem nem is baj ha nem veszi a nevére...Ez minősíthetetlen viselkedés minden szempontból.
2020. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Eleg gaz lehet az az ember.
2020. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
amúgy most a lejárt okmányokat nem kell a vészhelyzet alatt meghosszabbítani, hanem érvényesek, szóval ez elég béna kifogás.az is röhej, hogy ő egész nap nem csinál semmit, te melózol terhesen, este még kutya-főzés-takarítás. és nem, nem fog változni ha ott lesz a gyerek, max majd ki lesz akadva, hogy nem tud sírásban játszani, te meg majd megszakadsz
2020. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!