Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 héttelt el azotaaz aktus...

Vercsi23 kérdése:

1 héttelt el azotaaz aktus utan amikor próbalkoztunk a gyereküggyel.lehet csak mensi elott van ez az idoszak de érzekenyek a melleim es szurkalo erzest erzek az alhasi tajekon.es reggelente nem tudok enni van ugy hogy egy nap 2x eszek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 08:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Miert ne irhatnak madar oldalra es ha irtam slovakra is?miert kell tamadni embert mert nem tud rendesen madarul mindenki valasza erdekel es segitseget kertem nem azt hogy tamadjanak ..mire jo ez? Nagymama volt madar o tanitott Brstislavaba elek es itt nem lakik sok madar dakujem pekne za pozornost
2020. nov. 19. 10:27
 12/13 anonim ***** válasza:
En meg tudok valamennyire nemetul,megsem irok egy nemet forumra sem. 😅 ne lepodj meg,ha vannak,akik belekotnek. Ha mar kiirtad ott is,megis mire varsz? Szexeltel vedekezes nelkul. Vagy terhes vagy,vagy nem. Nem latnok itt senki sem. Hanyhat valaki terhesseg nelkul,mimt ahogy lehet valaki egyetlen tunet nelkul is terhes. Csinalj mjd tesztet,es kiderul. Ilyen egyszeru!
2020. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Miert ne irhatnak madar oldalra es ha irtam slovakra is?"

Ööö...mert nem tudsz? 😂

2020. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!