Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan fàzok, mitől...

Borzasztóan fàzok, mitől lehet??? 7 hkm

Figyelt kérdés

Kb 4 hete kezdődött, minden nap vannak órák, amikor annyira fázok, hogy nem bírom elviselni: több réteg pulóver, dupla zokni, köntös... takaró alatt is vacogok.

Nagyjából délután tör rám és estig tart.

Pajzsmirigyre szedek gyógyszert, a tsh-m most 1,94.

7-dik hétben vagyok.

Volt még valaki igy??

Annyira félek, hogy nehogy valami baja legyen a kicsikének. 8 éve várjuk...


2020. nov. 19. 00:32
 1/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne 7 hetes vagyok és ugyanezek a tünetek vannak nálam is
2020. nov. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pluszba én álmatlanságban is szenvedek esténként, napközbe meg végig alszok🤔
2020. nov. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előző terhességnél én is nagyon fáztam. Nem egész nap, de voltak olyan órák, amikor nagyon, pedig tavasz volt, semmi külső hatás nem indokolta. Az a terhesség sajnos vetéléssel végződött, 6 hétig tartott. Tudom, ez most nem megnyugtató, de akkoriban sokat keresgéltem ezzel kapcsolatban, és több helyen is beszámoltak hasonlóról, ahol végül megmaradt a terhesség, és nem volt semmi gond, szóval ez nem jelez feltétlenül problémát. Sok változás zajlik most benned, a fázás simán lehet emiatt. Azt még hozzátenném, hogy nálam az első, 6. heti uh-nál is voltak arra utaló jelek, hogy probléma lesz (pl szabálytalan petezsák, nem volt szikhólyag, embrió).


Azóta ismét terhes vagyok, mostanság inkább megsülni szoktam, nem fázni, szóval ki érti ezt?


Tudom, hogy nehéz, főleg, hogy ilyen régóta várjátok, de próbálj megnyugodni egy kicsit, esetleg kérdezz meg erről egy orvost, hátha az segít, vagy tud rá valami okosat mondani. Drukkolok, hogy nálad minden okés legyen!

2020. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs gond, ez is csak egy tünet :)


Én is nagyon fázós voltam a terhesség elején az első pár hétben. Augusztus volt, 30 fok, én meg betakarózva feküdtem délutánonként :D

2020. nov. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Dolgoznak a hormonok. Első trimeszterben normális. Ne aggódj miatta. Próbálj pihenni és egészségesen étkezni. Egy kolléganőm május közepén június elején volt ilyen 4-8 hetes, simán elbírta a pufikabátot magán az irodában, tiszta hideg volt a keze is.
2020. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Kedves 1-es, próbáljuk megnyugodni, hogy ez normális.

De lassan elviselhetetlen..még ha az lenne, hogy jól felöltözök és elmúlik, de nem. Vegül sapkában kellett aludnom, még a fülem is fázott :)))

2020. nov. 19. 08:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a terhességem elején augusztusban is vacogtam, de nem egész nap, csak néha rám tört. Pár hét alatt elmúlt.

19 hkm

2020. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a hőm is 37,2-3 körül mozog. Az ugye belefér terhesség alatt?
2020. nov. 19. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek sose méregettem 🤷‍♀️
2020. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!