Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire későn foganhatott?

Ennyire későn foganhatott?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál, mivel két hete pozitív volt a tesztem. Menstruácio szerint 8 hetes lennék, viszont az ultrahangon az orvos két héttel kisebbnek látta a babát, azt mondta valoszinüleg később foganhatott. Először azt hitte üres a petezsák, de végül megtalálta a babát benne, de még nagyon pici, alig látni. Két hét mulva megyek vissza, akkor megnézi újra. Kicsit megijedtem, hogy esetleg valami gond van, hogy valamiért nem fejlődik rendesen. Másnak.volt esetleg ilyen tapasztalata? Lehet ebből még egészséges terhesség?
2020. nov. 19. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. 😊 Nekem is így fogantak a gyerekeim, mindannyian kisebbek voltak végig és ennyivel később is születtek. 😊
2020. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
7 hetes lettem volna mensi szerint, a doki üres petezsákot látott, azt mondta olyan 4-5hetes terhességnek felel meg. 1 hét múlva kellett visszamennem, akkor már látott egy 2mm-es babát, de 1 hét múlvára újra visszarendelt. 9hetesen is még csak 2mm volt a baba, szívverés nélkül. Missed ab lett a vége.
2020. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem végig 2 héttel kisebb volt első uh-tol kezdve, 38 hetesen született meg 36 hetes méretekkel.

Azóta már 2 éves :)

Nem hiszem hogy ez önmagában jelent bármit, nekem 38-40 napos ciklusaim vannak.

2020. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!