Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, kedden csaszaroznak,...

Kismamak, kedden csaszaroznak, elso baba :) praktikak jotanacsok hogy maradhatnek nyugodt ? Mar nagyon izgulok

Figyelt kérdés

Annyira izgulok, felek a csaszartol a fajdalomtol, a komplikacioktol, az utanna levo felepulestol attol hogy meg tapasztalatlan vagyok es nem fogom tudni ellatni helyesen a babat, megnyugtatni, mit hogykell csinalni .Latogatas se megengedett most a covid miatt meg a ferjemnek se :(

Tele vagyok kerdesekkel gondolatokkal, nem tudom hogy tudnam megnyugtatni magam,amugyis elegge izgulos fajta vagyok! Aki atesett mar ilyenen az kerem mondjon egy ket jotanacsot :)

Vagy mas is ilyen nyugtalan volt ?


2020. nov. 19. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok víz ivás, sokszor kis séta, ez segít a fizikai felépülésben.

A baba ellátása is menni fog, hallgass az ösztöneidre, mindig jót súgnak

2020. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a műtét kb.fél óra!Mindent mondani fognak,hogy mit csinálnak:)Szerintem jó ha beszélgetsz műtét közben...lesznek körülötted bőven:)Az első felülés/állás nehezebb de ez egyre könnyebb lesz.Sok folyadék,sok pisilés(min.2 óránként) és ne feküdj hanem inkább üldögélj!4 császárom volt:)Hajrá!!
2020. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívószál, sport kupakos üveg amiből inni tudsz mert a nagy 1.5 literes üvegeket nehèz lesz megemelni. Nekem a hasleszorítós bugyi + betét vált be, de van aki eldobhatós bugyit használ. Nekem könnyebb volt a betétet cserélgetni, mint az eldobhatósat. Nagyon fontos a sok séta. Tényleg. Minèl többet mozogsz, annál jobb lesz. Èn vittem magammal vitaminos vizet és szőlőcukrot is. A kórházi koszt nagyon szegènyes. Magából a műtétből semmit nem érzel majd egy kis rángatáson kívül, de majd utána ne lepődj meg ha reszketni fogsz...az normális. 1-2 óra alatt elmúlik. Èn péntek hajnalban szültem, aznap még nem kaptam meg a babát csak hozták 3 óránként...másnap már felkerültem a gyermekágyra, ott már 0-24ben velem volt. 2 császáron vagyok túl...ez a második most meglepően fájdalom mentes szerencsére...az első nehezebb volt, de tényleg a sok sok mozgás a legjobb. Sok sikert és boldog babázást.
2020. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia! Bár nem vagyok kismama, van egy nagy hasi hegem nekem is, így a felepülés részében tudok tanácsot adni. A Császárvonal appot töltsd le mindenképpen,rengeteg infó van benne :)

Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

2020. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tartós kajával is tankolj be így hogy most a vírus miatt nem tud apuka vinni bármikor bármit :) én vittem instant Zabkasa stb.. Amihez csak meleg víz kell.

Jah én az érzéstelenítőtol féltem nagykn durván. Szerencsére tényleg nem volt annyira vészes mint amennyire féltem tőle.

2020. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!