Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek hanyadik hetéig...

Terhességetek hanyadik hetéig dolgoztatok és milyen munkakörben?

Figyelt kérdés
Most vagyok 34 hetes, irodai munkát végzek (nincs nálunk home office), 39. hétig tervezek dolgozni.

nov. 19. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
37. hétig, ügyvédi iroda-asszisztens
nov. 19. 12:50
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
4. hónapig gyári soron
nov. 19. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, már bőven le is köröztél... De jó lett volna.

Nálam, mikor kiderült a terhesség, a 8. hónapig terveztem dolgozni.

Hiszen úgy voltam vele,a terhesség nem betegség az utolsó hónapot, meg majd készülődéssel, babaszoba rendezgetéssel töltöm...

Ahhamm...meg ahogyan, azt elképzeltem.

A 4. hónapban, komplikációk miatt, abba kellett hagynom a munkát, mert benn fogtak a kórházban, majd, mert már többet jártam orvoshoz, mint a munkahelyre. 😰

Nagyon szégyelltem magam, de be kellett látnom, hogy még életem végéig dolgozhatok, a baba a legfontosabb.

Végül, korábban is érkezett, 37+5 napra.

Addig dolgozz, ameddig nem túl megerőltető számodra.

Komplikációmentes terhességet és könnyű szülést kívánok!

nov. 19. 12:55
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szülés előtt 2 nappal még dolgoztam csak már nem 12 hanem 6 órában fodrászként. (Nem festettem)
nov. 19. 12:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
37.hét,eladó.
nov. 19. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

36+5 irodai munka logisztika, 32. Héttől home office.

35. Héten fejeztem be az utolsó projektemet, 36. Hétre csak az értékelés maradt.

37+4-en szültem.

nov. 19. 13:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 19 hetes, a 34. hétig tervezek dolgozni, ha nincs gond, irodai munkakör.
nov. 19. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
28. hétig kutatóként egy laborban. Akkor azt mondták most már menjek picit pihenni. Nem bánom, hogy így alakult.
nov. 19. 13:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
36+2, irodában. Úgy terveztem, hogy az utolsó hónapban már pihenek, kimosom a ruhákat, elrendezem a szekrényében stb... Kereken 37 hetesen beindult a szülés, apukája fejezte be, amiket elkezdtem. (Szerencsére nem volt gond, hamar hazamehettünk)
nov. 19. 15:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7. hétig, ápoló kórházban (vírushelyzet elején)
nov. 19. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!