Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak mikor eloszor meglatt...

Kismamak mikor eloszor meglattatok a babatokat ti szepnek lattatok ot ?

Figyelt kérdés
Lehet huje kerdes elnezest kerek erte, de mi zajlott le akkor bennetek? Termeszetes hogy mindenkinek a sajat gyermeke a legszebb de mi volt az elso gondolatotok mikor meglattatok ot ? Olyan volt mint ahogy elkepzeltetek vagy ahogy 3D- be lattatok ? :)
2020. nov. 19. 13:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az volt az első mondatom, hogy milyen szép. Nem vártam sokat, tudtam, hogy az újszülöttek frissen csúnyák. Az enyém szép volt, de én is szép vagyok eléggé, szvl nem is annyira meglepő.
2020. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

*ly


Olyan gyönyörű volt, hogy sírva is fakadtam. Elöntött a szeretet meg a boldogság. Másnap állapítottam meg, hogy olyan mint anyósom 😂 szerencsére már jobban hasonlít rám. Nem olyan volt mint elképzeltem, mert nem tudtam előtte elképzelni az arcát, meg nem is akartam. A 20.heti uh-n készítettek róla egy profil fotót, ott teljesen apja volt.

2020. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Olyan szépnek láttam, hogy el is sírtam magam 😍😭
2020. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Olyan volt, mint Jabba... (pedig kövér sem volt) Aztán tele lett pattanással az arca, időbe telt mire kikupálódott
2020. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Én is sírtam,mikor megláttam. Koppra olyan,mint az apukája. :)
2020. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, kifejezetten szép volt újszülöttnek is, szerencsére nem tartott sokáig a kitolása, az arca, feje nem nyomódott el úgy, mint más babáknak. Bár kisebb volt, mint gondoltam, az összes ruhája lógott rajta :) Ő is anyósra hasonlít, de ezt már a 4d-n is láttuk. Azóta is olyan gyönyörű, formás, csinos kislány, ravasz arcocskával és aranybarna bőrrel, amire mindenki rácsodálkozik.
2020. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
A lényeg,hogy egészséges lett ő is:)És igen,szépnek láttam/látom őt is mint a másik három tesót:)
2020. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Az volt az első gondolatom, hogy ilyen elegáns újszülöttet még nem láttam. Gyönyörű tisztán született, sem vér, sem magzatmáz nem volt rajta, nem volt nyomott feje viszont már a születésekor is nagy fekete gombszemei voltak mint az apukájának, így is képzeltem el. Most utólag visszanézve nem volt azért olyan szép (objektíven szerintem szép újszülött nincs), de akkor a legszebbnek láttam.
2020. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

A lányom gyönyörű volt. Soha yan szépet még nem láttam.

Az ikrek egy kicsit korábban jöttek. Hát úgy néztek ki mint a nyúzott kismacskák (nem láttam még de ez jutott eszembe)

Imádtam őket, de szépek kb 1,5 hónap múlva lettek. Főleg a fiúnk.

Ő most néz ki úgy mint Jabba 😂

Dagi is bamba is 😍

2020. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
10: az iszsz anyatejes gyerekem havi 1 kg-t hízott, iszonyú kis puffancs volt ameddig meg nem nyúlt. Hagyjuk már ezt a tápszer felfújja a gyereket, az anyatejes babák is simán lehetnek pufifánkok...
2020. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!