Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 5 hetes terhes lehetek,...

Kb. 5 hetes terhes lehetek, ma volt egy kis barna folyásom, bajt jelezhet?

Figyelt kérdés
Egész nap hasmenésem volt, és akkor vettem észre, hogy bizony a WC papiron volt barna folyás is, olyan mintha meg akarna jönni. Azóta semmi. A dokim sajna beteg :( mit tegyek?
2020. nov. 19. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,egybol menj ugyeletre,ha tudsz!! Progeszteron hiany legfobb jele,ami pedig vetelest okoz eleg gyakran.
2020. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerezz progeszteront minél hamarabb.
2020. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baratnomnek most ugyanez volt 6 hetesen, kapott hormonpotlast es halistennek a baba jol van, ver a szive,remeljuk mar rendben lesz. Te se keslekedj..
2020. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elejétől fogva használok progeszteronos kúpot, voltam ügyeleten, azt mondta az ottani orvos, hogy nem lát semmit... hogy lát terhességet sem. Holnap megyek vérre, most már teljesen nincs erőm az egészhez. Okt 11én volt utoljára mensim.. nem tudom hány hetes lehetek. Azt is mondta h lehet elvetéltem már korábban... szóval semmi biztatot.
2020. nov. 19. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hű... azért ez nem hangzik túl jól . Drukkolok . Holnap irj mindenképp , hogy mi volt a vérvételen. Mikor teszteltél pozitívat ?
2020. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos éjjel véreztem is. ;( úgyhogy ez a baba elment. Bízom benne, hogy a következővel minden rendben lesz. ;(
2020. nov. 20. 08:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Reszvetem!! Kitartast!
2020. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bízom benne, hogy lehetek egyszer anyuka!
2020. dec. 14. 23:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!