Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha édesanyámnak sok abortusza...

Ha édesanyámnak sok abortusza volt és azt mondták neki az orvosok hogy már nem lehet nem lehet gyereke. Rám ez kilátással van? Mikor van olyan hogy valakinek nem lehet gyereke?, mik a jelek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rád nincs semmiféle hatással.
2020. nov. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Az ismert, hogy miért? Mert nem értek hozzá, de gondolom sok oka lehet, azt kellene megtudni és hogy öröklődhet-e.
2020. nov. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2, ott a kérdésben, mert sok ab volt.
2020. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint úgy érted, hogy kihatással lehet-e arra, hogy majd neked lehet-e gyereked?


Mert így nem, nincs kihatással. Anyukádnak az abortuszai miatt nem lehet újra gyereke, de neked mivel nem volt még (és ne is legyen, tessék védekezni!) ezért lehet, hogy amikor majd akarsz akkor hamar vagy elsőre összejön :)

2020. nov. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Bakker, valamiért vetélésre gondoltam, nem tudom miért, bocsesz :(
2020. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Akkor megnyugodtam
2020. nov. 21. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
5: azért, mert az is abortusz. A vetélést spontán abortusznak hívják orvosi kifejezéssel, a terhességmegszakítás pedig művi abortusz. A köznyelvben persze simán csak ab-ként emlegetik, de ha valaki mondjuk régi leletekről tájékozódik, akkor tökre oda kell figyelni, hogy melyik eset állt fenn. Mert ha spontán ab-ok voltak, akkor lehet olyan egészségügyi gond, ami öröklődhet.
2020. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Értem, kire gondolt a 2-es. Hogy valami oka csak volt az abortuszoknak, nem? Esetleg betegség vagy bármi. Mert akkor hajlamos vagy rá te is, hogy beteg legyen, el kell vetetni, stb.

De ha "csak úgy mert nem kell" vetette el, az ég világon semmiben nem befolyásol téged, neked ahoz nincs közöd testileg.

2020. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
anyukádnak sok terhesége lehetsz,neked is
2021. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!