Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik!szeptember 22 -én volt...

Lombik!szeptember 22 -én volt meg . Október 10 -én volt le szívás , október 15 -én beültetés ,október 20 ,megjött ( 28 ciklusom mindig pontos ) most november 17 - kelet volna . Hívtam kórházat mondtak csináljak tesztet ,ez negatív .?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell , hogy nekem van spontán ,kettő lányom . Volt méhen kívüli terhesség és azóta nem estem teherbe
2020. nov. 21. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Terhességi tüneteim vannak , amikor méhen kívüli voltam akkor se mutatta ki teszt .
2020. nov. 21. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok ismeretem van az IVF hormonális részleteiről, úgyhogy ez így részemről inkább kérdés lesz: ha 28 napos a ciklusod, hogyhogy ilyen későre esett a leszívás (20. ciklusnap), illetve nem adnak ilyenkor mindenféle gyógyszereket, amik előkészítik a megfelelő endometriumot és ezzel szabályozódik az is, hogy mikorra kell megjönnie? Illetve hogy nem nézték még október végén uh-val, hogy van-e beágyazódás?
2020. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Adni kellet injekció , mert a tüszők , volt 8 db és azt mondta dr úr hogy nőni kell nekik. És jól , el húzódott mert 15 -én beültetés , 20 -ÁN megjött. Hiba kaptam , nekem pontosan megjött ahogy kellet. Orvos azt mondta nem én vagyok az , egyedüli akinek pontosan jön meg . De ugye mos meg nem jött meg , hívtam mondta csináljak tesztet ( negatív ) uh, se csináltak, hogy volt-e beágyazódás, majd hétfőn hívom , hogy nem jön meg ,teszt negatív , terhességi tüneteim vannak . Hat nagyon bízok benne hogy nem méhen kívüli .
2020. nov. 21. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem méhen kívüli, mert a zigótát a méhüregbe helyezik és onnan a petevezetők felé már nem haladhat, ezt megakadályozza a csillós hámsejtek által keltett áramlás. Szerintem inkább összeborította a szervezetedet a stimuláció. De azért érdemes lenne még tesztet csinálni.
2020. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
terhes voltál,méhen belüli volt a magzat?
2021. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!