Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit kellene tennem?

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok, parom viszont nem akarja a babat. Azt mondta elhagy inkabb ha nem vetetem el a babat. Nem is ezzel lenne a baj igazabol nem erdekelne de anyagilag egyedul hogy tudnam ezt kivitelezni? Mert o meg fizetni sem fog semmit.
2020. nov. 24. 08:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Az a lényeg, te mit akarsz.
2020. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Gyerektartást vonja majd a bíróság.
2020. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk hazastarsak. Ahhoz a nevere kellene vennie a babat.
2020. nov. 24. 08:27
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem kell. bejelented hogy ő az apa a bíróság tesztre kötelezi, ha ő az apa, fizet.
2020. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Borzalmas hogy ideag kell menni. Penze van! Sajat cege van! Azt sem kertem tole hogy vegyen reszt a gyerek neveleseben. Viszont azt szeretnem ha a babanak meglenne mindene!
2020. nov. 24. 09:22
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod eldönteni, hogy így vállalod-e vagy sem. Egyedülállóként nem lesz egyszerű egy babával...nekem nagyon sok mindenben segít a férjem, de sokszor így is nehéz. Most lesz 3 hetes a babám. Fizetni pedig valóban kell majd neki ha megállapítja a bíróság, hogy ő az apa.
2020. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez miatt el akar hagyni akkor előbb vagy utóbb amugyis ott hagyna szóval nem kár érte. A babát meg gondold meg hogy tudod e vallalni egyedül.
2020. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Apasági pert kell indítani akkor.
2020. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Fizetnie kell, de azért vedd figyelembe, hogy mire ezt mind elintézed az sok idő. Ha végrehajtásra kell adnod, az még több idő. Ha semmi nincs a nevén, vagy minden a cég tulajdona, akkor végrehajtás útján is nehéz lesz kicsikarni belőle valamit. Addig egyedül kell eltartanod magatokat, ha egyéb segítséged nincs. Nem lebeszélni akarlak egyébként, de ezeket át kell gondolni.
2020. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
A parod nem akarja a babat? Kotott volna csomot a farkara, vagy vedekezett volna rendesen. Ha megtartod, akkor birosag es szedj el tole annyi penzt, amennyit csak lehet.
2020. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!