Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan progeszteronhormon...

Wiki0827 kérdése:

Utrogestan progeszteronhormon van olyan akinek segített? Köszönöm előre is a válaszokat! 5 hkm.

Figyelt kérdés

Az orvosom összecsapta a kivizsgálásomat, 5 és fél hetes lehet kb még csak a petezsák látszik.

Az sztk monitor nem adott szép képet az nem lett ráírva a papíromra hogy még is hány mm.

Vervetelen még nem voltam,de felirata a gyógyszert.

Akkor ez a gyógyszer segíteni fog?

Vagy csak ront a helyzeten?

(Kb semmit nem tudok azon kívül hogy ott van egy kis petezsák, mondta hogy még ebből ugyebár bármi lehet, az előzőt elveszítettem 6 hetesen. Így is halálra ijesztett hogy petezsak van embrio nincs amire már rajottem, fárasztó hosszú keresés után, hogy az később látható)



2020. nov. 25. 04:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni segíthet, rontani nem tud a helyzeten.


Vérzés esetén szoktak felirni, illetve olyankor ha már volt vetélés.


Nekem is elment az első 6 hetesen, másodiknal már első körben felirta, azt mondta valtsam ki, de csak akkor hasznaljam ha vérzést, barnazast tapasztalok. De legyen otthon, ne akkor rohangáljak amikor már baj van.


De nem hiszem hogy a doki összecsapta volna, mást nem tud vizsgálni azon kívül amit írtal hogy csinált. Ha a petezsák nem látszódott volna akkor küld vérvételre, de látszik, így a hcg érték nem érdekes már.

2020. nov. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit koran mentel, bar elozmenyek utan ertheto.

Vereztem mindharom terhessegnel, utrogestant kaptam, harom egeszseges babam szuletett.


Az utrogestan nem minden esetben hasznal, ez progeszteronhormon, nem gyogyszer, de amikor a progi hianyzik, akkor segithet.


Lehet h osszecsapta a vizsgalatot, de mas orvos fel sem irja magzati szivhang elott az utrogestant. Az orvosod jo fej volt, csak mondom.

7.-8.het elott ne menj, nagyon nem tudnak mit vizsgalni.

2020. nov. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 kémiai terhesség után írták fel, de nekem már peteérést követő naptól kellett használni. Segített, ma 11 hetes a kislányom. Àrtani nem fog, ne aggódj.
2020. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nem szerettem volna még menni, felhivtam az sztk-t idopontert és február végére tudták volna betenni. De így hogy kértem hogy haggy mehessek be mivel az előzőnél, folyadékkal volt tele a méhem vetélés után. Így adott időpontot 2 hét múlvára
2020. nov. 25. 06:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Két terhességem halt el kb. 9 hetesen. Harmadiknál egyből kaptam Utrogestant. Megmaradt, egészségesen megszületett, most 3 éves, semmi gond nem volt.

Annyi, hogy a terhességi rosszulléteket erősítette, de csak 12. hétig kellett, simán ki lehet bírni annyit.

2020. nov. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt panaszod is, vagy cask random kaptad? Ártani mondjuk nem fog, de ha nincs rá szükség...
2020. nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+4nél már nem volt sárgatest, ezért írtak fel. Eddig problémamentes a terhesség. 30 hetes vagyok.
2020. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok jó vissza jelzést! Boldog baba várást kívánok! ❤️
2020. nov. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!