Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye mindenki ismeri a terhess...

Ugye mindenki ismeri a terhesség vége felé jelentkező mindent felfalnék érzést?! Na most óriási probléma, hogy megettem 2 db update keto kakaós csigát?

Figyelt kérdés
Tudom nem egészséges, de annyira kívántam és terhességi diabéteszes vagyok. Ebben pedig lattam, hogy kevés a szénhidrát. Szerintetek lesz valami baja a babynek tőle?

2020. nov. 25. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi az a kevés? Belefért a napi CH keretedbe? Az, hogy keto, az mit jelent, lassú felszívódású a CH benne valahogy?
2020. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Baby.... nem lesz baja a babynek, a h.lye anyjától vsz több, de hát ilyen génekkel...
2020. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első, bele igen a reggeli 20ch-ba bőven, mert egy csiga 4,9 ch.


“Kedves” kettes inkább dugulj el :) kössz!

2020. nov. 25. 09:24
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem ismerem az érzést, egyik terhességem alatt se jelentkezett. A gdm-el súlytottnál sem.

De ez a keto csiga maltodextrines, azaz egyáltalán nem illeszthető be a gdm diétába. Jobban figyelj! Már ha érdekel.

A helyedben mérnék 30 percre, 60 percre. Mondjuk már múlt idő, mert régebben írtad ki a kérdést.

2020. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező! Legalább olyan irritáló a stílusod, mint a 2-es hozzászólóé!
2020. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Még jó, hogy nem a terhességi cukorbetegség fb csoportban tetted fel a kérdést, mert ott, már szétszedtek volna.


Nagyon hasznos csoport, de olyan vérmes és olyan stílusú nők vannak benne, hogy néha bennem is megáll az ütő, egy-egy válaszon.


Én, ott pl. már nem is merek kérdezni.


Szerintem, most egy botlással, nem okozhattál bajt, de a maradék időben, figyelj rá jobban!


Boldog babavárást és jó egészséget mindkettőtöknek!😉

2020. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire figyelsz oda a diétára alapjáraton? Szerintem ha tartod rendesen és ez egy egyszeri alkalom nem kell kétségbe esni. Emberek vagyunk, előfordul. Ráadásul diéta mellett is előfordulhat hogy olyan ételtől is megemelkedik a cukor amit elvileg szabad fogyasztani. Nem gépek vagyunk. Nyílván aki átlagban sz*rik bele az bajt okozhat, de 1-2 alkalomból maradandó károsodás nem lesz.
2020. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló a 60’ 5,9 lett így azért megnyugodtam. Tudom sajnos utána olvasgattam itt a neten, hogy nem illik a diétába, de úgy voltam vele, hogy inkább ez, mint a sima búzalisztes :(


5-ös Egyrészt nem a válaszodra irányult a kérdés. Másrészt miért kell ilyen véleményt alkotnia ismeretlenül?! Én sem bantottam senkit a kérdésemmel tudtommal.


6-os válaszoló, köszönöm szépen a választ, nagyon kedves vagy!😊Neked is boldog babavárást! dettó ezen a véleményen vagyok sajnos :( nekem az a csoport egy kicsit már sok. A férjem is kivan tőle teljesen. Félek bármit írni, mert folyton csak a hibákat keresik. És mindenkinek a dietat javasolják. De pl a kórházban a szobatársam tartotta a dietat, és nem növekedett neki a baba, úgy állította le róla a doki :( úgyhogy nem minden esetben jó ez.


7-es Válaszoló neked is köszönöm szépen a választ! Igazából a 33. Héten javultak jelentősen az értékek, sajnos nekem nincs aki felügyeli a dietat mert a nőgyógyász szerint egyek mindent és 2 órára mérjek... úgyhogy magamnak méregetem a vc-t, eleinte 2-3 7 feletti érték volt 60 percnél, a héten pl egy sem 🙏🏻

2020. nov. 25. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan, semmi bajotok sem lesz... Nekem 1x a sima fonott kalacsra volt olyan vagyam, hogy muszaj volt 1 szeletet megennem vajjal...uzsira..6,3 at mertem tole, nem csinalok ebbol tragediat, amugy is 7,8 lett a terhelesem, persze attol kiikttatam a cukrot, figyeltem, mertem, de neha bakiztam, nem tagadom. A mehlepeny 40 hetes terhesen tokeletes allapotu,aramlas,magzatviz,babasulya is tokeletes, en nem aggodom.
2020. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen egyébként ez olyan változó, hogy hol írnak elő diétát rögtön. Nekem 7,7 lett a terhelés, majd két hét múlva a 24 órás profil, kórházi kajával alacsony. Ma megyek majd ultrahangra, kiváncsi leszek mennyit gyarapodott a baba.
2020. nov. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!