Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öreg lennék a szüléshez?

Öreg lennék a szüléshez?

Figyelt kérdés

Idézem: "Amikor az én gyerekeim kezdenek kirepülni, te még pelenkázod a tiédet."


40n, első gyerekem várom



2020. nov. 25. 18:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Buta emberekkel nem kell foglalkozni, semmit nem ér a véleményük. Én 39 éves vagyok, ma 11 hetes a második gyerekem és nem, nem vagyok öreg.
2020. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Te is tudod. De jobb később, mint soha.
2020. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%
2!
2020. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nem fiatal szülő (én is 36 évesen szültem) de nem is öreg. Amolyan "meg épphogy belefér kategória" szerintem 36- 42 éves korig. Az én gondolatom ezért csak, teljesen tiszteletben tartom, ha másnak más a véleménye.
2020. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ment a zöld. Még annyi, hogy a fiatalabb anyukákkal lehet majd nehezebben találom meg a közös hangot, mivel más korosztály leszünk.

De hátha lesznek idősebb édesanyák is (bölcsi, ovi, iskola).

2020. nov. 25. 18:45
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
4.vagyok. Én teljesen meglepodtem, hogy a szülői értekezleten abszolút beleillunk a képbe, tök hasonló korú szülők vannak. Budapesti általános iskola.
2020. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
1. vagyok. Sok lesz a hozzád közelebbi korosztályból, hidd el. Egyébként meg kit érdekel? Nem kell minden anyukával bratyizni.
2020. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%

A nővérem 40 évesen szült. Azt mondta, sokkal nehezebb szülés volt, mint az első kettő huszonévesen. Illetve az éjszakai fennléteket is nehezebben tolerálta a szervezete.

Ellenben amikor a Nagymányok kirepültek, továbbra is maradt otthon gyerkőc.

Na meg ami hátrány még: ha a te gyereked is ilyen későn vállal gyereket, nem bízott, hogy megéled az unokák születését.

Én már 47 vagyok, 40 évesen én már nem vállaltam volna, nem hiszem, hogy ebben a korban az első hónapokat ugyanúgy át tudnám vészeli, mint annak idején.

Viszont van, aki simán bírja, nem vagyunk egyformák.

2020. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy öreg. Lehet nem a legideálisabb, de inkább 40 évesen, mint 18 évesen. Még csak fiatalon szülő nőtől hallottam, hogy alig várja, hogy kirepüljenek a gyerekei, az idősebb anyukák szívesen pelenkáznak.
2020. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Mindig is szültek a nők 40 körül kiveve nagyanyainkat, naluk volt valami változás. Anyam is a harmadikat 37 évesen szülte. A különbség hogy most sokan az elsőt szülik ekkor, dedanyaink meg a 10-et. 🤷🏼‍♀️ Nem olyan nagy kaland ez. Ősi mint a történelem.
2020. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!