Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hét késés mensi szerű görcs?

2hét késés mensi szerű görcs?

Figyelt kérdés
Több mint két hete késik, 3napja mingyárt megjön érzés de sehol nincs a menzesz.. Szokott késni máskor is 5napokat,tesztelni nem volt még alkalmam,holnap fogok. Olvastam hogy esedékes mensinél van ez a mingyárt megjön érzés, de nekem most két hét után van. Volt valaki így terhesen?

2020. nov. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehessegnel is lehet ilyen. Muszaj lenne tesztelned, az a tuti.
2020. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar 3hete késik.. Es negativ a teszt, bar nem reggelibol csinaltam.. Tegnap ota faj a hasam lehet hogy megjön..
2020. nov. 30. 09:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Megjött, elég rendesen.. Nemtudom mi lehetett
2020. nov. 30. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet stresszes időszakod volt, vagy sok citromosat ettél. Esetleg beteg voltál, csak tünetmentesen es a mensi csúszás volt a tünet. Barmi lehetett. :)
2020. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Van h terhessegnel meg nehany honapig megjon 2-3ho max)
2020. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Terhessegre gyanakszol nezd meg a huvelyed szinet,olysnkor elszinezodik.

Hs nem vsgy terhes akkor hormont vizsgaltass,mert baj van.

2020. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem doki szerint egy cisztától - ami magától kipukkadhatott - lehetett ilyen két hét késés egyszer, és az párévente belefér a normálisba. Tesztek szintén negatívak voltak. És vagy két hétig véreztem is utána. Következő hónapban meg terhes lettem. (Volt is belőle kavar, hogy mikor volt az előző menzesz első napja.)
2020. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!