Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti dolgoztok a vírus...

Kismamák Ti dolgoztok a vírus alatt? Mit gondol erről az orvosotok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Home office marcius ota.
2020. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kereskedelemben dolgozom, bármikor kiír, ha akarom, akár pár napra is, ha pihenni akarok vagy valami. Alapvetően támogatja, hogy maradjak aktív.
2020. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Amíg nincs rá ok, (olyan munkakörülmény ami indokolná, veszélyeztetett állapot) addig támogatja, hogy egy kismama legyen a szülés végéig aktiv amivel én egyetértek.

A virushoz kapcsolódó óvintézkedések közül aminek értelmet látom így is úgy id betartom, de nem fújom fel a dolgot (az orvossal együtt) jobban a kelleténél.

Ő azt az elvet vallja, hogy állapotos vagy nem pedig beteg.

2020. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne vírus, alapvetően én is inkább azt vallom, hogy maradjon aktív az ember. Nem fizikai munkát, ha panaszmentes a terhesség, szinte végig lehet. Az aggodalmam arra irányul, hogy rengeteg a kontakt és nagyon könnyű megfertőződni. Nem tudjuk ez hogyan hat a terhességre. Nagyon nyugtalanító.
2020. nov. 27. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában dolgozom fodrászként, most fogom tölteni a 13.hetet. Tegnap kaptuk az infót, hogy a közvetlen kontakttal járó ágazatokban, mint az enyém is, a 14.héttől kötelezően nem lehet dolgozni. Szóval amint elvileg újra kinyithatnánk, itthon is maradok. Én egyébként voltam tüdőgyulladásos az első terhességem alatt, így komolyan veszem ezt a vírust, nem akarok mégegyszer hasonlón vagy rosszabbon átesni. Nem tudom más hogyan van vele, de embertelen terhesen maszkban dolgozni. Az első trimeszterben napi 9 órát volt rajtam a maszk, hiába a szünetek, nem ér semmit, nagyon kapkodtam levegő után. (műanyag pleximaszkokat tilos használni, így az sem lehetett opció).
2020. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!