Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyértelmű de még halvány...

Egyértelmű de még halvány pozitív teszt mensi előtt 5 nappal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom ezer meg ezer ilyen kérdés van. Év elején volt egy vetélésem 7 hetesen. Úgy tűnik végre sikerült újra teherbeesnem. Viszont korán teszteltem. Még bármi lehet. Az előző terhességemnél kaptam utrogestant, de túl késő volt. Az lenne a kérdésem, hogy elkezdhetem újra használni a folsav mellett hátha segítene? Nagyon félek, hogy megismétlődik a dolog és stresszelek amit nagyon nem kellene. Orvoshoz még nem fogok menni. Előre is köszönöm

2020. nov. 27. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Várd meg a menstruációt szerintem a bogyóval. :)

Ha nem vagy terhes, de beveszed rosszat teszel vele (nagyon sok doki nem is ad míg legalább szikhólyagot nem lát)

Folsav, e-vitamin, terhes vitamin menjen, persze. :)

Dokihoz miért nem szeretnél menni? Telefon sem megoldható?

Sajnos én is tudom mit érzel, végig csináltam vetéléseket, szóval maximálisan megértelek!


Drukkolok és kérlek írj majd, hogy hogy vagy! :)

2020. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok hogy baba legyen
2020. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Írok mindenképpen. :) Azért nem szeretnék, mert az előzőnél is túl korán mentem és mondta, hogy nem kell egyből mennem. Annyira izgulok.
2020. nov. 27. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha terhes is vagy a 12. hétig ne éld bele magad. Addigra eldől hogy megmarad-e a baba. De mivel neked már volt vetélésed ezért nálad nagyobb az esély.
2020. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 6 hetesen egy vetélésem, most újra terhes vagyok már 20 hetes, semmi probléma nem volt. Nekem az első után azt mondta az orvos minden második terhesség vetéléssel ér véget sajnos, attól még a kövi lehet problémamentes.
2020. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Hidd el, amelyik terhesség szívhang előt véget ér, azt el kell engedni.
2020. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Első terhességem 7 hetesen megszakadt sajnos. Most 18 hetes kismama vagyok és minden a legnagyobb rendben.
2020. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást kívánok nektek :)
2020. nov. 27. 17:10
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megígértem, hogy írok. Már 2 napja késik és a teszt is erős pozi lett :)


[link]

2020. dec. 3. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szívből gratulálok! :)
2020. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!