Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hetes kismama. Aggódom alig...

29hetes kismama. Aggódom alig mozog a babám a pocakomban. Napok óta. Egész nap semmi, este talán kis mocorgás de minimális. Az orvos mondta figyeljem hogy 10x érezhető legyen a mozgása. Hát. éppen-éppen. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem menj el egy uh-s dokihoz,és akkor megnyugodsz,nincs a környéketen 4d-s?

piszkáld meg kicsit,feküdj ugy h neki kényelmetlen legyen,vagy egyél édeset,igyál egy kávét..és ha ezek se használnak,inkább keresd fel a dokidat

2008. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem érdemes játszani,mielőbb keress fel egy orvost,aki megnézi a lepényt és a köldökzsinórt,hogy minden rendben van-e?!Lehet,hogy csak lustább a szokásosnál,de erre ráfogni semmiképpen sem szabad,egy vizsgálatot mindenképpen megér!
2008. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy neóómenj dokihoz de az időjárás is okozhat ilyet.Nemrég barátnőmnek se mozgott meg még sok más babás ismerősömnek se, és rendben volt minden, csak a front lehetett az oka akkor is, hogy nem mozgott csak alig alig.félidős kimama
2008. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kell aggódnod, hiszen a 28.hét a nagy fordulópont a babák növekedésében és súlygyarapodásában.Egyre kisebb lesz a helyük odabent.Az pedig,hogy tíz mozgást figyelj meg, sajnos nem mindig lehettséges,mert a baba akkor is mozoghat, amikor Te ezt nem érzékeled,mert alszol, vagy éppen olyan testhelyzetben vagy.Természetesen az igazi megnyugvást az hozhatja számodra, ha megnézeted ultrahangon. Addig is ne idegeskedj,több mint valószínű, hogy nincsen semmi baj.

2008. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En a 30. hetet toltottem most be, es nekem az a tapasztalatom, hogy ebben a korban (28-30. het) mar mashogy mozognak. Eddig boxmeccs volt, most meg mar olyan, mintha nyujtozkodna, es itt-ott dudorodik. Es a legfontosabb, nem is mozog annyit. Ha minden nap erzed, az a fontos. Es en is azt figyeltem meg, hogy ha front van, kevesebb a mozgas. Amig erzed ot, addig ne aggodj. Amugy en is azt a cselt szoktam bevetni, hogy ugy fekszem, amit o nem szeret, igy egy kellemes oldalbarugas a rakcio.
2008. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenknek a véleményeket.Ma voltam a védönőnél ott megnézték a szivhangot.Az alapján rendben van.De még megyek az orvoshoz is.Köszönöm.Boldog baba várást mindenkinek.
2008. dec. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!