Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig annyinak kell lennie a...

Mindig annyinak kell lennie a baba méreteinek, mint amennyi hetes a terhesség? Mert akkor nekem sehogysem jön ki a szülés várható időpontja a fogantatáshoz képest. Olyan nap jön ki amikor együtt sem voltam a párommal.

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 40dik hetet de a baba méretei alapján csak 38+6 napnak felel meg, mindenképp megkéne felelnie a méretének is a 40 héthez, vagy ilyenkor ez már nem számít ? Volt valaki már hasonló helyzetben ?
2020. nov. 30. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, -2 vagy +4 het elteres is normalis lehet.
2020. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem ezt nem tudtam köszönöm a válaszod
2020. nov. 30. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha aggodsz, kerhetsz egy flowmetriat/aramlast, hogy nezzek meg, jut-e eleg tapanyaghoz.
2020. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahogyan nem egyformák a méretei 2 30 éves embernek sem általában
2020. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak átlagértékek. Az én kisfiam méretei 2 héttel nagyobbnak feleltek meg, mint a terhességi kor. 39+6 napra született. Az én orvosom mindig azt mondta, hogy a 12.hét után már a genetika is befolyásolja a baba méreteit és nem kell aggódni, mert 40 hétre születnek 2,5 kilós és 4 kilós babák is teljesen egészségesen.
2020. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!