Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter végén bevállal...

Első trimeszter végén bevállalható egy szolid szilveszterezés egy 200 km-re lévő faluban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 09:30
A kérdező szavazást indított:
Én bevállalnám.
Nem mennék.
Járványon kívül inkább.
51 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Ömm

Nem is lehet összejövetelt tartani

2020. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Covid idején terhesen bulikazni semmiképp
2020. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem simán. Miért ne lehetne? Az első trimeszter végén vagy, a szülésre még sokáig nem kell számítani. Ha harmadik trimeszter vége felé lennél, akkor jogosabb lenne a kérdés
2020. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
"Miért ne lehetne?" Ez komoly? Ha elkapja a vírust - az első trimeszter alatt sokkal gyengébbek a babák, jobban kell vigyázni a fertőzésekkel pl - ha egy hétig 40 fokos láza lesz az anyának, meg mondjuk a tüdejében lesznek bajok, szerinted hány napig fog élni a baba a pocakban?
2020. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Simán. Én 13hetesen bornapoztam (sofőr voltam, meg amugy sem ittam volna).

Ez a vírus dolog meg olyan, hogy......


Szerintem simán. Ha van kedved, ne hagyd ki

2020. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Szeptemberben 2 esküvőn voltam és már a harmadik trimeszterben voltam. Most már nem hiszem, hogy mennék, akkor sem ha az első trimeszterben lennék és nem csak esküvőre, hanem semmi olyan rendezvényre ahol idegenek is lehetnek. Persze nem tudom, hogy ez az összejövetel mennyire zárt körű, de ez a vírus annyira itt van a nyakunkon, hogy nem kockáztatnék. Én is akkor kezdtem el igazán komolyan venni, amikor kiderült, hogy a közvetlen környezetemben is van koronás beteg. Inkább kihagynék egy bulit, minthogy (ne adj isten) megbetegedjek és meghaljak...vagy a férjem...vagy a gyerekem. Nem ér annyit.
2020. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Egy szolid szilveszter belefér. Én anno a harmadik trimeszterben szilvesztereztem baráti körben (háznál). Most ismét gyermeket várok és ugyancsak a harmadikban vagyok. Kisgyerekes családdal tervezünk idén lenni, egy házzal arrébb laknak.
2020. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Én a 13. héten konkrétan Portugáliába repültem, majdnem 2 hetet voltam ott; várost néztem, túráztam (rendszeresen túrázom), partoztam.

Ha koronavírussal összeegyeztethető a dolog, akkor nem látok semmi kivetni valót benne, bár nem tudom, hogy járvány idején milyen jellegű szilveszterezés lesz.

2020. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Mit jelent a szolid szilveszter? Nálam azt, hogy társasozunk és naracslét iszok. Vagy a korona miatt kérdezed?
2020. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Mi megyünk gyerekestül karacsonyozni és szilveszterrzni is. Hal isten mindenki, akihez megyünk már átesett a covidon. Így legalább mi biztonságban leszünk.

Ha nem estek volna át, nem mennénk szilveszterezni. Egyelőre a karácsony is kérdéses az olyan családtagokkal, akik meg nem voltak betegek. (Mi még nem estünk át rajta a férjemmel meg a babával, és amennyiben lehetséges ragaszkodnek is ehhez a verzióhoz)

2020. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!