Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. Hétben átlátszó, vízszerű...

31. Hétben átlátszó, vízszerű hüvely váladék normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 hetes vagyok és átlátszó, vízszerű hüvelyi folyásom van és nem kevés mindennapi.

Normális?



2020. dec. 1. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 32 hetesen, de rengeteg. Doki megvizsgált azt mondta gyulladás. Kaptam kúpot, elmúlt. Most megint visszajött 36 hetesen. De nem jutok el dokihoz karantén miatt. :(
2020. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én voltam védőnőnél vele és vinnem kellett vizeletet nem volt se gyulladás,gomba, fertőzés.


Csak félek, hogy magzatvíz szivárgás.

2020. dec. 1. 22:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ahol lakom sajnos az orvos nem mond semmit.
2020. dec. 1. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Vizeletben nekem se mutatott semmit. Csak amikor doki megnézett akkor mondta hogy jó durva gyulladás. 😀 De most megint, igaz kevesebb, de ugyan olyan, így nem gondolom hogy magzatvíz.
2020. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet venni tesztet vagy vlmi betét szerűt, ami kimutatja, ha magzatvíz. Talán patikákban, drogériában.
2020. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen... bár nem olyan sok, kb 2-szer volt több. A doki megállapította, hogy bakteriális fertőzés, kaptam rá antibiotikumot.
2020. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!