Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szódabikarbónás baba neme teszt?

Szódabikarbónás baba neme teszt?

Figyelt kérdés
Konkrétan igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt e olyan aki meg csinálta, jócskán fel habzott (enyém szinte kifutott a pohárból a hab) egyértelmű fiút mutatott, de mégis kislánya született? Fordítva olvastam több véleményt is hogy semmi nem történt egyértelmű lányt mutatott a teszt, mégis kisfiú született. De habos verzióról nem olvastam senkitől se hogy aztán mégis kislány lett :)
2020. dec. 2. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Dobj fel egy érmét, pont ugyaolyann eséllyel ad helyes választ.
2020. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nincs hatara a hulyesegnek. Es neked gyereked lesz🤦‍♀️
2020. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Nekem kislányom lett és egyáltalán nem habzott, egy kicsit sem.

Aki meg amiatt lehülyéz mást, hogy kipróbál ilyen praktikákat, az gondolom nem állt kétszer sorba humorérzékért...

2020. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

#2: tényleg valamiféle teszthez kéne kötni a gyerekvállalást....

ABszolút anyámborogass kategória.... :-D

2020. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3 Hét múlva megyek 20 hetes genetikai ultrahangra ott ki fog derülni tutira, de úgy gondolom ettől nem leszek rossz anya mert kipróbálok egy ilyen "tesztet". Az ismerőseim körében mindenkinek bevált. Most csak kíváncsiságból én is kipróbáltam, de bocsánatot kérek ha ez valakinek zavarja a lelkibékéjét, főleg, hogy kérdést merészeltem feltenni ide :D
2020. dec. 2. 10:27
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, nem tudom, miért kell ilyen begyepesedettnek lenni, szerintem mindenki tisztában van vele, hogy nem a szódabikarbónás pisi fogja 100 százalékra megmutatni a baba nemét, de azért jó kis szórakozás lehet, míg az ember a nagy titok kiderülésére vár.


Ez csak szórakozás, semmi több. Kb. mint megvenni egy sorsjegyet, kívánni valamit a szülinapi gyertyák lefújása közben vagy a zebra fehér csíkjaira lépni. Apró szórakozások az életben, amit senki nem vesz komolyan.


Mondjuk elmondom, csináltak már felméréseket Angliában ezzel kapcsolatban, mert ott nagy divatba szódabikarbónás teszt és elvileg 70-75 %-ban tényleg bejön. Az azért több, mint az 50 %.


Kérdező, én megcsináltam, kislányt mutatott, de már egyértelműen kisfiam lesz.

2020. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg borzalmasan buta ember lehet, és gyerek nevelésre alkalmatlan, mert kiváncsiságból kipróbált egy népi praktikát. Ő is tudja nyilván, hogy az eredmény nem jelent semmit, a biztosat majd az orvos fogja megmondani. Mi még olcsón rendeltünk ilyen nem meghatározó tesztet is, na nem azért mert elhittük, hanem érdekességnek vajon mit mutat (eltalálja-e, hiszen van rá 50%-a), ez csak szórakozás.
2020. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Előtte pár órával megiszol három pohár citromos limonádét, garantáltan habzás lesz a szódabikarbónával...

De ugye ez nem befolyásolja a születendő baba nemét...


:-D

2020. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Tenyleg szuper, h 50%-ra megmondja. Elarulom, annyira en is megmondom neked: fiu vagy lany🤣🤣 varazsgombot elovetted mar?
2020. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

9-es pont ez a lényeg! A tesztnek sincs tudományos alapja ezért SZÓRAKOZÁS.

A habzás ezer dolgon múlik,de pont nem a baba nemén ez mindenkinek világos, a teszt csak érdekesség. Mondd valamit és ennyi, nagyobb izgalommal várod a vizsgálatot vajon tényleg fiú-e. Nem kell ennyire megkeseredettnek lenni.

Egyébként igen, ezt te is megtudnád tenni (a tippelést), ahogy a családtagok is tippelgetnek a has formája alapján pl. amiről szintén mindenki tudja, hogy nincs alapja, de ez is izgalmasabbá teszi a várakozást.

2020. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!