Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár másodperces remegő magzatm...

Pár másodperces remegő magzatmozgás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néhányszor előfordul, hogy a baba a pocakomban pár másodpercre megremeg. Elég félelmetes. Tapasztalt valaki hasonlót? Mitől lehet? Néhány napja tapasztaltam először, jövő héten megyek dokihoz. 34 hetes kismama

2020. dec. 2. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Velem is sokszor megtortent, elvileg azert mert eretlen az idegrendszere. Nem jelent bajt. Mikor megszuletett akkor is neha beremegett igy, de mar 3 honpos es kinotte ☺️
2020. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt többször is. Kutya baja. 10 hónapos.
2020. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kicsit megnyugodtam, hogy másnál is volt ilyen ( max pontod adtam a válaszodra, valamiért mégis a félig hasznosat írta ki, ne haragudj, nem tudom miért)
2020. dec. 2. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegrendszeri fejletlenseg, teljesen normalis, ne aggodj
2020. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész baba? Nekem a feje (a szeméremcsontnál) remegett rendszeresen, nagyon aggódtam, mindenkit megkérdeztem, mindent elolvastam. Mások is jártak így. Egyet tudok: itt szuszog a baba mellettem, 3 hónapos, semmi baja. Sosem remeg.
2020. dec. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nehéz megállapítanom, néha a hátánál érzem, néha a fejénél. Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam hogy nem egyedi eset.
2020. dec. 3. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hasonló mint mikor mi összerándulunk álmunkban.
2020. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni,kicsit aggodtam is,de most megnyugodtam 😅
2020. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Moro reflex, normális. Fiam kint is csinálta még újszülöttként. 4 hónapos, már nem csinálja.
2020. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!