Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes terhesen miért...

19-20 hetes terhesen miért nagyobb bal oldalt a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy a köldököm alatt bal oldalt nagyobb a hasam, olyan pukli szerű vagy nem is tudom mihez hasonlítani. Ha ráteszem a kezem, a tenyerembe elfér ez a nagyobb rész. Itt van a baba bal oldalt? Vagy valami mást jelent?

2020. dec. 5. 08:20
 1/8 anonim válasza:

Szia!😊

Én 13+2 vagyok 2.terhességem és nekem köldök felett baloldalt nagyobb. Én sem tudom mitől van,de érdekes.

Boldog babavárást 🥰

2020. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A baba azon az oldalt van :) Késöbb, ha jobban mozog már és nagyobb lesz, akkor is az egyik oldalad úgy kinyomja majd hogy jajj. :D
2020. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a babát érzed. Oda fészkelte magát. :)
2020. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oda nyomakodott. Nekem is folyton ezt csinálta csak ő jobbos volt.
2020. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt.


Főleg, ha reggel vagy orgazmus után kicsit befeszult a méhem, akkor mindig csak az egyik oldalt volt.


Elég furcsa, de hidd el majd ha nő, akkor már az egész hasad elfoglalja :D

2020. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan ijjesztő látvány :) egy kis dudor szerű, még szinte ki van csúcsosodva, férjem szerint is a baba az :) olyan szokatlan látvány ez nekem
2020. dec. 5. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit az.


Én volt, hogy le is fotóztam, olyan volt a hasam, min ha bal oldalt lett volna egy hegyvonulat :D


Nekem olyan 25.hettol szűnt ez még.

2020. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ott van. Nekem meg pont a jobb oldalam ilyen. Ha ez ijesztő, akkor készülj fel arra, amikor már rendesen mozog és olyankor látni ahogy a pukli mozog a hasadon, mint a kis alien :D
2020. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!