Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen nyilallás a méhben...

21 hetesen nyilallás a méhben problémát jelenthet?

Figyelt kérdés

Első terhességem, nem tudom, mi a normális és mi nem...


Péntek délután éreztem, hogy picit feszül a pocakos, és bele-belenyilallt néha a méh ember, hüvelyembe.


Szombaton már nem éreztem feszültség, de néha még nyilallásokat igen, ma már csak egy-két nyilallás volt reggel, azóta semmi.


A pici mocorog rendesen, mint eddig. Nem tudom, normális lehet-e ennyi 21 hetesen...



2020. dec. 6. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen a 20. hét körül, hogy nyilallt a hüvelyembe meg úgy általában a méhembe, még kérdést is írtam ki, szóval szerintem normális valamilyen szinten. Viszont én akkor elég sokat pörögtem, pihenésre és magnéziumra múlt. 25 hkm
2020. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyilallás a tartószalagok nyúlása miatt lehet, sokan éreznek ilyet. Én is ebben az időszakban éreztem, az orvosom azért megnézett, de nem volt semmi gond. Elvileg csak akkor van baj, ha erősen görcsöl a hasad, de a feszülés, nyilallás, szúrkálás normális.
2020. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!