Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8. Het kozotti puffadasra...

7-8. Het kozotti puffadasra valami praktika?

Figyelt kérdés
A 7-8.het kozott vagyok es hihetetlenul megvagyok puffadva reggelre. A nadragjaimat fel sem tudom mar venni pedig meg csak az elejen vagyok..:( ilyen bundas leggingsem van inkabb xD alapbol sulyfelesleggel indultam, a 175 cm-hez 87 kg tarsult:(tehat mar alapbol van hasam es most a puffadas miatt ugyerzem magam mintha mar 4 honapos lennek kb.. mikor elhataroztuk az eletmodvaltast (a ferjemre is jott fel kicsit az utobbi idoben:))kiderult hogy allapotos vagyok.persze a kajara probalok figyelni ,sokszor keveset, rostban gazdag etelek, (bar neha mindentol hanyingerem van kb ..)a mozgas kimerul a setaban egyenlore. 2-3 liter vizet megiszom naponta.Eddig csak emelyegtem de nem hanytam, az anyagcserem is oke ugyhogy nem ertem miert vagyok igy megpuffadva..eddig elmult par ora alatt reggel, de az utobbi 2-3 napban hosszu orakon keresztul erzem ezt a puffadt telt erzest. Az segitene ha elalvas elott megennek egy kiskanal szodabikarbonat? Koszi elore is a tippeket! :))
2020. dec. 6. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pukizz. El fog múlni. Csak fel vagy fújódva.
2020. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudok, ez a problema....:)
2020. dec. 6. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Az espumisan hatásos
2020. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb 13 dik hétig voltam felfújódva, azóta elmúlt hál istennek. 19+4 hkm
2020. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Espumisan, esetleg gyömbér emésztést segítő.
2020. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az idő segített, a második trimeszterre teljesen elmúlt :)
2020. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Espumisan némileg segített, de nem mindig. Második trimeszterre általában elmúlik, bár első gyereknél nálam csak a 19-20. hét környékén múlt el. Esetleg Salvus víz is jó lehet.
2020. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!