Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 2.UH-n,ultrahang...

Ma voltam a 2.UH-n,ultrahang szerint 6+1napos ,15x10mm petezsák benne szikhólyag,de embrió nem igazolt. 1hét múlva kontroll,de a doki szerint sajnos valószínű a miss.ab. Tapasztalt már hasonlót valaki? Minden választ köszönök. Még bizakodok.

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
HCG-t nem néztek, hogy hogy alakul? Első UH-hoz képest mennyit nőtt?
2020. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem missed ab lett. Első UH 12mm petezsák benne embriócsomó. Második UH rá 3 hétre 18mm petezsák embrió nélkül. Nem indult el a vetélés magától sajnos.


A két UH között mennyi idő telt el?

2020. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A 2 UH között 2hét telt el,az első UH 2hete 8x5mm petezsák benne szikhólyag.Vérvétel HCG mérés még nem volt.
2020. dec. 8. 16:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Két hét alatt én úgy gondolom ez kevés növekedés. De drukkolok, hogy ne legyen igazam.

2-es voltam.

2020. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is missed ab lett végül sajnos hasonló adatokkal. Ez a növekedési ütem sajnos erre utalhat. De én is drukkolok még hátha megtörténik a csoda. 😉
2020. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Aki átesett már missed.ab-on attól szeretném kerdezni,hogyan zajlik egy orvosi befejezés,mi várható, mire készüljek?

Köszönöm

2020. dec. 8. 19:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Nekem 6 hete volt Debrecenben. Reggel bemész (éjféltől már nem eszel, iszol semmit). Csinálnak még egy ultrahangot aztán fel kerülsz a szobádba. Utána felhelyeznek egy méhszáj tágító pálcát (nem kellemes, de kibírható). Várnak kb. 2-3 órát aztán a betegszallito felkisér a műtőbe. A műtét maga 5-10 perc altatásban. A betegszallito visszavisz a szobába, pihensz. Kb. 1 óra múlva már felkelhetsz pisilni (addig nem engednek el míg 1x el nem mész), ihatsz, ehetsz. Ha minden rendben van, megcsinálják a zárójelentést és délután 4 körül mehetsz haza.
2020. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm,arról lesz esetleg eredmény hogy mitől történt ez?

Vagy ilyennel már nem foglalkoznak?

2020. dec. 8. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vesznek szövettant, kb 2 hét múlva nekem már eredményem is volt. Igazából ott annyit tudnak megállapítani csak hogy élő terhesség volt, de valamilyen ok miatt elhalt. Vagy ha már kimutatható genetikai rendellenesség volt. Sajnos attól nem kell csodát várni 😐

Nagyon sok esetben előfordul, de nem tudják miért.

2020. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm az információt.
2020. dec. 8. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!