Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen barnás hüvelyi...

Silvye91 kérdése:

16 hetesen barnás hüvelyi váladék?

Figyelt kérdés

A héten vagyok 16 hetes, ma reggel vettem észre, hogy pisilés után van egy kis barnás hüvelyi váladékom, nem mondanám folyásnak.

Védőnő szerint 16-17 hetes korig 'normális'.

Más tapasztalt már ilyet? Mitől lehet?

Pont most költözködünk, tegnap rengeteget lépcsőztem, járkáltam, lehet e miatt van?

Köszönöm


2020. dec. 9. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A barna vér. Nézesd meg, terhesség alatt a vér soha nem normális.
2020. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, ezzel tuti bemennék orvoshoz.


Nem, nem normális a barnás váladék.

2020. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Pihenj egy-két napot, konkrétan feküdj. Tudom, tele lehettek melóval, de akkor is feküdj. El fog múlni. De csak azért írom ezt, nem azt amit az előttem szólók, mert a megterheléstől van. Ha nem múlik el max. két nap alatt, ill. görcsölni is kezdenél, akkor menj orvoshoz. Esetleg még szedhetnél No-spát vagy magnéziumot.
2020. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 17 hetesen volt egy kis véres nyákom, mondjuk nekem nem barna, de a barna az alvadt vér, még aznap mentem dokihoz, nem volt baj a terhességgel, de több pihenést javasolt. Azóta nem volt ilyen eset, igyekszem többet pihenni.

21 hkm

2020. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!