Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a kismama kalória...

Mennyi a kismama kalória szükséglete és ez változik-e a 40 hét alatt?

Figyelt kérdés
2007. márc. 4. 20:43
 1/1 anonim válasza:
100%
Én mivel elég nagy súllyal kezdtem a terhességemet (106 kg-mal) az orvosom tanácsára belekeztem egy 180g/2500kal-ás mondjuk így "diétába". Ez arról szól hogy napi szinten 5-ször étkezem elosztva a 2500 kalóriát és elosztom benne a 180 gramm szénhidrátot. Ennek köszönhetően nincs terhességi cukorbetegségem, és most a terhességem utolsó harmadában 29 hetes terhesen még egy dekát nem híztam, beleértve azt, hogy a diétának köszönhetően 6 kg fogytam, és most kezdem visszaszedni azt, ami eddig 1 kg volt. Hisz tudjuk, hogy ha a babának valamire szüksége van azt úgyis elveszi tőlünk. Tehát én nem diétázom, csak odafigyelek a szénhidrát bevitelre, és kerülök minden édes élelmiszert, élvezeti cikket, üdítőitalt. Hisz ezzel megelőzhetem a súlytöbbletet, a terhességi cukorbetegséget, és megóvom a babámat egy esetleges később kialakuló cukorbetegségtől.
2007. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!