Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért őrizgetik a terhességi...

Miért őrizgetik a terhességi teszteket?

Figyelt kérdés

És hol?

Ez nem undi? Én ha csinálnék egy tesztet, valamire jutnék belőle; megpróbálnám megállapítani, hogy pozitív-e, esetleg megérzésre hagyatkozva is, hogyha pl nem egyértelműek a csíkok rajta; tehát akkor akkor megpróbálnám megérezni, hogy 'az most mit jelent' ; és akkor utána pedig rögtön kidobnám.

Nem még, hogy azon mesterkednék, hogy pl hogy rakjam le a pasim elé minél kreatívabban. Ez egyszer már le volt pisilve; és nem tudom, hogy ilyenkor szokták -e lefertőtleníteni; de ha igen, szerintem még úgyis elég undorító nekem ez, bocsi.


Tehát azt kérdezném szeretettel, hogy minek őrizgetik, akik őrizgetik ? :)


Én ezt tehát kedvesen próbálom kérdezni, megfogalmazni, tehát nem szemrehányóan, semmiképpen sem.


Amúgy pl ha bebizonyosodna, hogy nekem babám lesz (vagy eleve úgy érezném, és lehet, hogy akkor teszt se kell), akkor tehát én simán bejelenteném a páromnak; nem trükköznék tehát így, mint a filmekben; hogy hova rakja a kiscipőt; meg még akár, hogy órákig is nem a kukában őrizgessem a lepisilt tesztet. Tehát ilyet nem csinálnék. :)


A kérdésem nem lenéző, csak kíváncsi vagyok, hogy ezeket az embereket mi hajtja. :):):)


Előre is nagyon szépen köszönöm válaszaitokat.



2020. dec. 10. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Mi együtt csináltuk a tesztet a párommal és azért tettük el, mert örültünk neki, ez is egy emlék. Az első emlék, ami az első közös gyerekünkkel kapcsolatos.
2020. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
A teszteknek van kupakjuk, szóval nem lesz pisis semmi, csak a teszt applikátor. :)
2020. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
A párom nem undorodik a pisimtől, én meg pláne nem tartom saját magam undorítónak. Ha oda jutunk, hogy együtt fogunk gyereket vállalni, ez már nem kérdés.
2020. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek; (én jelenleg 66%-on állok); aki még tudna valamit hozzáfűzni, kérem írja; köszönöm az eddigieket.
2020. dec. 11. 00:00
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

2, már amelyiknek ;) A sima stripeknek nincs és sokan azt is elteszik.

(Én egyébként lefotóztam, majd kidobtam.)

2020. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Én elraktam az első tesztet emlékbe. Kupakos változat, így teljesen higiénikus, de le is fertőtlenítettem.


Nem számítottam rá, hogy pozitív lesz a teszt, mivel nemvárt napján full negatív volt a 10-es. Maradt még egy tesztem, ezt ellőttem 4 nap késésnél hajnalban. Még jó, hogy rohantam a férjemhez vele. Először nem láttam semmit (kontaktlencsém van, ami nem volt berakva, hunyorogtam, mintha lett volna ott valami. Ahogy voltam, letolt bugyival kiabáltam a férjemnek és bukdácsoltab be a szobába. Felkelt, rávilágított és egyértelmű volt a két csík.


Nekem erre emlékeztet az a tesztecske. Lehet, hogy előbb-utóbb elkeveredik, de nekem nagyon szép emlék :) Ugyanúgy, mint ahogy majd a kieserr fogacskák lesznek, vagy a lábnyoma a babának stb.

26hkm

2020. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy aranyosan körülírt kérdés, egészen tetszik! :D

Én is elraktam, emlékbe, én szétszedtem és azt a részt amin a két csík van, áttetsző "keretet" csináltam neki

2020. dec. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Én eltettem a fiókba, kupakos volt, így tényleg semmit nem koszolsz össze vele. Én azért tettem el, mert ez volt az első megfogható bizonyíték, hogy babát várok.

Később az ultrahangos képet is eltettem, és örömmel töltött el, hogy ott van a fiókban, reggelente, esténként mikor kivettem onnan valamit, mindig megneztem. Mikor bebizonyosodott, hogy missed ab, akkor mindent kidobtam a kukába. Nem akartam, hogy emlékeztessen rá.

2020. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Csak ez az egy kézzelfogható emlékem van a rövidke terhességemről, meg a kb. 6 hetes UH kép. Ezért raktam el.
2020. dec. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nekem is missed ab lett 9 hetesen. A tesztet én is őrzöm, arra a boldog pillanatra emlékeztet, amikor megtudtuk,hogy szülők leszünk. Valamint arra a rövid, néhány hetes boldog várakozásra mielőtt még angyalka lett.
2020. dec. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!