Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok. Reggeli...

31 hetes vagyok. Reggeli farcsont, combcsont és derék fájdalom ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

4-5 napja úgy ébredek már, hogy borzasztóan fáj a medencém-derekam körül. Szerintem a csontjaim, nem tudom mim. A gerincem vége a legrosszabb ilyenkor. A súly nagyon megnyomhatja éjjel.

Alapvetően oldalt alszok vízszintben, háton már nem olyan kényelmes hosszú távon, ha mégis úgy maradok utána csont ropogással fordulok át csiga tempóban az oldalamra.

Az idő vagy egy új póz segíthet?



2020. dec. 12. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nekem leginkább a szülés segített.. Kitartás!
2020. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 22 hetes vagyok, de vagy két hete én is erre ébredek hajnalban, most pedig be is csípődött a derekam 4 napja. Félek én is szülésig szenvedni fogok vele. 😔
2020. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia... Nekem is volt ilyen 8 hónapos terhesig dolgoztam és a teher nyomta az izületeket.. Nekem akkor a védőnő B6 vitamint javasolt nem mulasztotta el de 3 hetente talán egyszer jelentkezett. 20.héten volt az első fájdalom nálam
2020. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!