Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinted sokat híztam?

Szerinted sokat híztam?

Figyelt kérdés
74 el kezdtem a terhességet aztán az első trimeszterben ,nem volt étvágyam és lefogytam 69 re. Aztán elmúlt az étvágytalanság és szépen jönnek vissza a kilók . De én nem veszem észre sehol ,hogy ducibb lennék mióta visszahíztam csak a csipőm szélesedett meg a hasam nőtt ja és a mellem. Jelenleg 21+2 hetesek vagyunk és 76 kiló vagyok. Ez soknak számìt ? 175 cm magas vagyok.

2020. dec. 17. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lenne már sok? :)

Egxeiha odafigyelsz nem lesz gond..én kitaláltam hogy 10 kilót akarok csak hízni, aztán bármit csinálhattam, csak jöttek fel a kilók a végén és +17 lett a vége. Hazajöttem a kórházból, mérlegre álltam, már csak +2 volt, 2 héttel később meg már semmi, ugyanannyi voltam mint előtte és az se látszott, hogy szültem. Nyilván utóbbi dolog genetika kérdése, de a súlyodra ha odafigyelsz akkor nem lesz gond, akkor se ha a végén +20 lesz..a vizesedést nem igazán lehet megakadályozni.

2020. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nem sok hízás.Ez belefér,még ha 4-5 kg még rád megy az se olyan gáz,mert magas vagy
2020. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Hát szerintem 8kg hízás a 21. hétig az eleg sok.
2020. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok egyáltalán, a sok az amikor a végére ilyen 25-30+ van az emberen, te attól nagyon messze vagy csak ne egyél kettő helyett és próbálj aktív maradni.
2020. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg alapból 74-el kezdett kedves 3-as, szóval ez így egyáltalán nem sok.
2020. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
De nem azt kell nézni. Hanem, hogy honnan hízott.
2020. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Gyerek kb 3 kiló, magzatviz+lepény kb ugyanennyi, és szülés után 1 héttel a vizesedés is lemegy. Vagyis kb 7-8 kilótól szülés után megszabadulsz, a többi az hizás lesz. Nekem nettó 10 kiló maradt,az sok. Ha ügyesen szoptatsz könnyen ledod majd a felesleget.
2020. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem híztál sokat, de fogsz még különösen a 3. trimeszterben. Én 72 kg-ról indultam, 1. trimeszterben fogytam 3 kg-t majd ahogy elmúltak a rosszullétek és tudtam enni, jöttek fel a kilók is. 92 kg-mal mentem be szülni, 82-vel jöttem haza. Szoptatás alatt lement rólam a többi felesleg.
2020. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!