Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kisfiú nemiszerv...

Szerintetek kisfiú nemiszerv vagy a köldökzsinór lehetett?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh-n,17hetes vagyok.

Gyerkoc osszeszoritotta a labait,annyira hogy nem lehetett belatni,par perc mulva valamit meglatott a doki,de azt mondta hogy lehet a kokdokzsinor,igy o fiut mond de csak tippre.

Lehet meg remenykednem kislanyba?



2020. dec. 17. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk jósok, sokszor még az uh képen se lehet megállapítani, amit felpakolnak ide. Nem tudom mit vársz, nézzünk bele a hasadba neten keresztül? :D
2020. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reménykedj abban, hogy egészséges lesz, attól függetlenül, hogy mi van a lába között..
2020. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A doki aki ott volt. Látta. Napi több száz ilyet lát és nem tudja megmondani, mi honnan tudnánk 4 sorból kép nélkül hozzá nem értő idegenek egy gyakorikérdések kijelzőt nézve?
2020. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet reménykedni én azt gondolom hogy vagy fiú vagy lány lesz.
2020. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem láttuk, így nehéz lenne megmondani. A doki viszont igen, de ha ő is csak tippelni tud, akkor mi még annyit sem. Majd talán a következő uh-n többet látni.
2020. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"kislanyba"

Talán kislányban!

2020. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha fiú, nem jó? Reméld,hogy egészséges lesz.
2020. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
75 ezer az alap panoráma teszt, azzal együtt megmondják a nemét is és nem kell tippelgetni. Reménykedni meg mindig lehet, de felesleges. Mindenképp a te gyermeked lesz, örülj neki hogy kaptad őt.
2020. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, lehet reménykedni, nálunk pont így történt a második lányomnál. Az orvos "látott valamit" egy pillanatra, így kisfiúra tippelt, de nem jött be a tipp... 🙂
2020. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát,még akkor is ha nem ezt kérdeztem.

Tudom hogy senki nem lát a hasamba,nem is ezt kérdeztem.

Örülök neki akár fiú akár lány,mert az én gyermekem lesz.

Rosszul fejeztem ki magamat,akinek "látott valamit" az orvosa,arra tippelt hogy fiú és kiderült hogy mégis lány és csak a köldökzsinór volt az amit látott.Erre voltam kíváncsi.


9-es.

Köszönöm,igen erre voltam kíváncsi.

Mikor derült ki,hogy kislány?

2020. dec. 19. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!