Megtudják mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 hetes 2 napos terhesen megtudják mondani tutira a baba nemét? A 12. Heti genetikai uh-n azt mondtak hogy kislanyosnak tűnik, de hogy 50-50...

Hétfőn megyek az első terhesgondozasra. És nagyon kiváncsi vagyok hogy kiderül e. Ti mikor tudtátok meg tutira?


(A terhesgondozason mindig van ultrahang is ugye ??)



2020. dec. 19. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 16 heetesen megtudták mondani. S valóban úgy lett.

Nekem csak uh-k voltak terhesgondozásokon, sosem nyulkált a dokim.

2020. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, ha jól fekszik és beterpeszt, ennyi idősen azért már megmondják. Viszont nálunk terhesgondozáson sosincs uh, csak a méhszájat nézték. Uh a kötelező heteken volt csak, és más végezte. Persze, ha magánba mész, és tudvalevő, hogy a dokid rendelőjében van jó minőségű uh gép akkor persze biztos csinál, vagy megkérheted rá. De sima sztk terhesgondozáson nem gondolnám, hogy gyakori.
2020. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hat nem magan sajnos, a Margit kórházba bemegyek Óbudara... de nem bírok várni januárig a következő genetikai uhig..... :( de néztem a belvárosban ilyen babamozit 15 ért max elmegyek oda de jó lenne holnaputan megtudni.....
2020. dec. 19. 11:39
 4/14 A kérdező kommentje:
*Margit kórházba Megyek obudara
2020. dec. 19. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Sztk-s rendeléseken nincs uh. Babamozit késöbbre tervezz, amikor már nagyobb, s jobban látszik :)
2020. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 13+5 naposan 99%-ra megmondta a doki... Persze nem mertem beleélni magam azért akkor még teljesen de utána beigazolódott, hogy jól látta :) ha jól fekszik a baba akkor simán megtudja már szerintem mondani
2020. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az en dokim a16. het elott nem volt hajlando nemet tippelni. Ha el is mesz, szamits ra, hogy esetleg nem pontos, a statisztikak szerint egyebkent az uh alapjan 70%-os pontossaggal tudjak megmondani a baba nemet. Ha nagyon erdekel, aPRENA genetikai tesztet meg meg tudod csinaltatni, abbol biztosan kiderul, es csak egy vervetel.
2020. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Sztk-s rendelesnel nem feltetlenul vanuh, azzal kulon szonografus szokott foglalkozni.
2020. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Meg(-)tudják. Külön írandó. :)
2020. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Van sztk-s rendelesen is uh,ezt honnan szeditek? Maskepp hogy allapitana meg a terhesseget a nogyogyasz? Az teny,hogy ilyen extrabb uh,meg genetikai, az nincs,es nekem semmit nem mondott a doki,azon kivul,h megmerte par csontjat,korfogatat a babanak,nemet sose mondott,meg ilyeneket,azt valoban szonografus vagy szakkepzett doki szokta. (Var sztem azert egy nemet meg tudna mondani sima nogyogyasz is,ha olyan lenne). En a hepinetet ajanlom, 16 vagy 17 ezer a babamozi, megkapod az egesz felvetelt dvd-n, illetve egy nyomtatott jo minosegu kollazskepet, ami 3 fotobol all. Legalabbis a Janosban igy van,gondolom mashol is. Ja,es egyelore meg apa is bemehet. 😊 amugy nekunk 20 hetesen mondtak meghogy kisfiu, 12 hetesen a doki keresre sem ohajtotta megnezni,pedig en es parom is,mint naiv kis emberek,lattuk a kukijat mar akkor...
2020. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!