Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szóval mást sem látok mint...

Szóval mást sem látok mint hogy megszaporodtak a terhes nők. De mindegyik a vége felé jár. A karantén ideje alatt miért esett 5x több teherbe esés? Mert a karantén nagyjából 8-9 hónapja lehetett..

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 13:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szülészek mit szóltok majd a rohamhoz? 😂
2020. dec. 19. 13:13
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a te észrevételeddel vannak problémák, nem tapasztaltam ilyet.
2020. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Menj ki kicsit a friss levegőre! Jót fog tenni!
2020. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Nézz meg statisztikai adatokat és meglátod, hogy nem nagyon van változás - később sem lesz ha a most várandósokat figyeled.

A Csok beindításával volt egy nagyobb roham, nálunk pl emiatt alig kerültünk be az oviba mert annyi gyerek született 3-4 évvel ezelőtt. Azelőtt állítólag folyton foghíjasak voltak a csoportok.

2020. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
En is eszreveszek hasonlot, en magam is most fogok szulni. 😅 Annak tudnom be,hogy sok no,aki amugy is babat akar, nagyon stresszes volt a munka miatt, meg ugy unblokk rafeszult a baba temara,es emiatt nem jott ossze egybol. Viszont marciusban sokmindenki elkezdett otthonrol dolgozni, nalunk legalabbis igy volt,mindkettonknel, es valahogy nyugalommal toltott el,hogy parommal lehettem,mert azert a munka igencsak sok idot elvett a hetkoznapjainkbol,volt,hogy csak reggelente "talalkoztunk" 2 orara ebredes utan, mert en mentem dolgozni,parom viszont csak delutan 2tol volt az irodaban. Es keson ert haza este,mikor en mar aludtam. Szoval en annak tudom be,vagy a veletlennek. Mi masfel eve nem vedekeztunk,mikoris marcius vegen megfogant a baba. Bar oszinten,nem is voltunk betegesen raallva, egyszeruen lealltunk a vedekezessel,mert ugy ereztuk,jojjon a baba,amikor akar,de sose nezegettem ovulaciomat,stb, szexeltunk,mikor jol esett,volt hogy ritkabban,volt,hogy gyakrabban. De tobb volt (fiatal) osztalytarsam is terhes lett, szam szerint rajtam kivul 4. Viszont en is nagyobb bummra vartam, en pl varosban,terhesgondozason, itt-ott nem nagyon veszem eszre,hogy lenyegesen tobb kismama lenne. Valamennyivel valoszinu azert megugranak most a szamok,de nem olyan nagyon latvanyosan,ugy gondolom.
2020. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha engem láttál..nem vagyok terhes, csak dagadt, bazi nagy hassal.
2020. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4 esnek es 6 osnak koszonom a rendes valaszt. Az elso kettonek meg tovsbbi szep napot.

Hatos en is szeretnek majd babat de meg varni kell vele minimum 2 vagy 3 evet. De olyan nehez a varakozas. :(

2020. dec. 19. 13:47
 8/22 A kérdező kommentje:
5 os valasznak koszonom! Felre neztem nem a hatos!
2020. dec. 19. 13:48
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is a karantén megtette hatását. Több idő otthon, nincs hova rohanni, kicsit még unatkozik is az ember..

Amúgy meg kutatások is vannak arról, h. nehezebb időszakokban az emberek keresik a biztonságot, amit a család tud megadni. Ezért születik ilyen időkben több gyerek pl.háborúk alatt.

2020. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vettem észre magam körül, hogy több lenne a kismama. De! Amikor elvesztettük a babánkat esküszöm mindenhol kismamákat fedeztem fel... Hogy ő is terhes, na meg ő is, meg ott is egy kismama. Mert ezen járt az agyam és sokkal jobban feltűnt, hogy ők babát várnak,én meg nem (tudom, gonosz dolog, de baromira irigy voltam, hogy mindenkinek sikerül csak nekem nem). Ha babát szeretnél lehet amiatt tűnik fel ennyire, hogy milyen sokan várnak gyereket. Máskor is annyian voltak, mint amikor én éreztem, hogy tényleg mindenhol kismamák vannak, nem született több gyerek, mint máskor, csak valamiért hamarabb feltűnt.
2020. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!