Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon FL: 5,3...

12 hetes ultrahangon FL: 5,3 mm. Tarkóredő: 3,4 mm. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Orrcsont van.

Prenatest: negatív.

Teljesen kètsègbe vagyok esve...

Az orvosom elküldött genetikai tanàcsadàsra, de èn elvesztettem a remènyt.

Ràadàsul vagy egy ödèma is a hasàban.

Hasonló történt már valakivel? Akinek ennyire rövid volt a combcsont? :(



2020. dec. 19. 21:52
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
81%
Orrcsont van, a teszt negatív. A többit el is mérhették.
2020. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

Örülnék de sajnos már többször voltam és mindig egyre több :(

Hétfőn elválik mi a folytatás...

2020. dec. 19. 22:23
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Hat ugy tzdom a prena teszt elegge megbizhato. Szerencsere ilyenben nem volt reszem,de szerintem az azert sok jot jelent,hogy prena jo lett. 😊
2020. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy a többi tünet miatt lehet más, nem genetikai rendellenessége is, amire nem voltam hirtelen felkészülve.

És pl egy autizmus sem mutatható ki prenával.

2020. dec. 19. 22:34
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj, akkor most mindenki aggódjon meg legyen teljesen kétségbeesve, mert a tesztekkel nem lehet kimutatni mindent? Annyi minden fog még történni amire nem vagy felkészülve. Ezt mi nem fogjuk tudni neked itt megmondani, hogy mi lehet a baja. Lehet, hogy semmi. Én nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Hétfőn írhatnál, hogy mi van.
2020. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Oké, írok ! :)
2020. dec. 19. 23:23
 7/59 A kérdező kommentje:

Megyek egy pesti genetikushoz, hogy megnèzze.

A genetikai tanácsadáson elmondta lehet hogy beteg lesz de lehet hogy nem... ezt eddig is tudtam... az amniocentèzist meg nem vállalom.

2020. dec. 22. 08:37
 8/59 anonim ***** válasza:
Mi újság van kedves kérdező? Voltál genetikusnál?
2020. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést igen voltam, nem fejlődött ki a ductus venosus a magzatban, így a chorion boholy biopsziàt javasolták annak is egy részletesebb vizsgálatát, nem azt a fajtát amit a tb is tàmogat. Így sajnos bele kellett mennem hiába nem szerettem volna, tudni szeretném hogy mi történik odabent. Tegnap történt meg a beavatkozás. Így a várakozás maradt... legalább 2 hét az eredmény...
2020. dec. 30. 20:46
 10/59 anonim ***** válasza:
Kívánom minden rendben legyen! Ha meg lesz az eredmény megírod légyszi ha úgy érzed megosztanád?
2020. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!