Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó heteiben sex?

Terhesség utolsó heteiben sex?

Figyelt kérdés
Eddig tiltólistán volt, mert a külső méhszáj nyitva van (középső, belső zárt). Feküdnöm is kellett hetekig, viszont azóta nem nyíltan tovább. Már nagyon a terhesség végén járok, szerintetek lehet sexelni? Egyrészt a férjem is igencsak igényelné :) másrészt nekem is jól jonne egy kis lazítás. A 36. Heti kenetvétel negatív lett, nincs kóros folyásom sem, természetesen óvszerrel gondoltam.

2020. dec. 20. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szexelnék a helyedben
2020. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Persze, mint a madarak, a méhecskék... Mint a nyulak és a bakkecskék
2020. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A 36 hetes streptococcus egyaltalan nem okoz bajt szexnel... Szoval lenyegtelen,hogy negativ,vagy poziziv lett. Amugy fogalmam sincs,sose voltunk eltiltva. Kerdezz ra a dokidra,ha valaki,o biztos megmondja a tutit.
2020. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha nem vadultok, akkor lehet nyugodtan.
2020. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Most már nem különösebben probléma, ha beindul a szülés. Sokszor javasolják szülés beindításra is, mégsem történik semmi.. Beszéld meg az orvosoddal!
2020. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom hogy olyanok pontoztak le, akiknek még nem volt állapotos a párja és fogalmuk sincs az egészről. 4-es voltam.
2020. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem voltunk eltiltva, ugyanannyit szexeltünk mindegyik terhességem alatt, mint egyébként. A te helyzetedben biztosan megkérdezném a dokit.
2020. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Mi is elvoltunk tiltva, nekem is nyílott a külső mehszáj.


Mivel ez nem zárul vissza, így a tilalom a szülésig tart...

Oké, hogy nincs folyásod, meg a szűrés is negatív, de ez pont nem befolyásol semmit....


Ha szexeltek, bármi fertőzést akár el is kaphatsz, mivel nyitva a méhszájad, a szülést nem biztos hogy beindítja, de benned, a babáddal akár bajt is tehet.


Eddig kibírtátok, én nem kockáztatnék.


A férjed pedig ha ennyire ösztönlény, csak sajnálni tudom, te meg nemhiszem csak a szexel tudsz lazítani. Ha igeny az rég gáz. Mi 8hónapig nem szexeltünk, kibírtuk, mert a gyerekünk fontosabb volt.

2020. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊inkább még tartózkodom a dologtól. Azt gondoltam ilyenkor már nem lehet gond belőle, de nyilván a babának a legjobbat szeretném.


Kedves utolsó válaszoló nem “ennyire ösztönlény” a férjem, csupán oda figyelek rá is, a házasságom ápolása is fontos. Szerintem 7-8. hét óta nem voltunk együtt. 🤷🏻‍♀️ Szó sem volt arról, hogy én CSAK ezzel tudok lazítani... de köszi a feltételezést 😂

2020. dec. 20. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha annyira szexelni akar akkor szopd le vagy anál
2020. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!