Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várjak a mensi kimaradásáig,...

Várjak a mensi kimaradásáig, vagy érdemes már elmenni orvoshoz, főleg ha 3 hónapja volt spontán vetélésem?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma is teszteltem Xepil-el, halvány második meg jelent, de a mensim csak 29-re várható. Teszteltem, mert egy laboros ismerősöm ajánlotta rosszullét miatt. Az előző mensim normális volt, de utána szinte azonnal jelentkezett a mell feszülés.

2020. dec. 22. 19:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az ünnepek miatt kérdezem, meg hogy jó ha minél előbb lát doki, vagy ráér?
2020. dec. 22. 19:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges elmenned. Ha kémiai terhesség lesz ebből is, azzal a doki se tud csinálni semmit. Pláne ha halvány a vonalka, akkor még épphogy elkezdett hcg termelődni a szervezetedben.
2020. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vérzés, barna folyás, ráér a doki.
2020. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 29re várod akkor kizárt h már pozitív legyen a teszt pláne a 25os érzékenységű. Vagy hamarabb volt az ovud és így hamarabb is lesz a nemvárt mint 29e vagy az a nagyon halvány teszt csak száradási csikos
2020. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs ráhatása az orvosnak sem, hogy megmarad -e. Bőven ráérsz elmenni hozzá 6 hetesen. Nagyon nehéz várni, de az orvos sem tudna megnyugtatni hidd el, hiszen még bármi lehet. Sok szerencsét hozzá
2020. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek? Úgy sem lát semmit.
2020. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is azért, hogy lásson bármit... Csak ha tehetek bármit azon kívül amit már most is teszek, hogy megmaradjon, akkor megtegyem.

2020. dec. 24. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz és az orvos sem tehet. Sajnos ezt a sors dönti el muszáj rábízni magad az első pár hétben
2020. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ma délutáni, úgy tűnik jól alakul. Ha erősödik a napokban, már érdemes időpontot kérném? Vagy még mindig várják? Meddig?

2020. dec. 28. 19:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Én anno kértem időpontot már ilyenkor , hiszen nekik is tele a naptárjuk, viszont csak a hetedik hétre (ki tudod számolni), addigra már kell lennie szivhangnak azelőtt sajnos elég lutri a dolog
2020. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!